پژمانفر مطرح کرد؛

طرح دانمارکی برای نجات سعودی ها از بحران

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد ادعای واهی برخی از مقامات دانمارکی در راستای نجات سعودی ها از بحران بین المللی است.

 خانه ملت؛ نصرالله پژمانفر با اشاره به ادعای برخی از مقامات دانمارکی در خصوص عملیات نافرجام علیه یکی از مخالفان ایرانی در این کشور و انتصاب آن به کشورمان، گفت: اروپایی ها منافع مشترکی زیادی به آمریکایی ها دارند از این رو مشاهده می شود که دانمارکی ها چطور موضوع دروغین را به ایران نسبت می دهند تا بهره برداری سیاسی کنند.

طرح ضد ایرانی دانمارک برای نجات سعودی ها از بحران بین المللی

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدت زیادی است سعودی ها به دلیل قتل خاشقچی دچار بحران بین المللی شده اند از این رو اقدام کپنهاگ صرفا برای تغییر جهت افکار عمومی و رسانه های بین المللی به سمت ایران است، اظهار کرد: بر این اساس باید در مقابل این اقدام برخوردهای قاطعانه و جدی صورت بگیرد تا همه کشورهای طرف ایران که همراه با دانمارک هستند جدیت کشورمان را درک کنند.

مذاکره می تواند ادعاهای دروغین کپنهاگ را خنثی کند

وی با اشاره به اینکه اروپایی ها منافع زیادی در برجام دارند از این رو ادامه توافقنامه مذکور برایشان سودآور خواهد بود، ادامه داد: بر این اساس از طریق مذاکره می توان ادعای واهی دانمارک را خنثی کرد تا منافع ملی دچار آسیب نشود.

برخی کشورهای اتحادیه اروپا درصدد سوء استفاده از ایران هستند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید یادآور شد به نظر می رسد متاسفانه برخی کشورهای اروپایی در واقعیت با بهره گیری از مسئله مطرح شده از سوی دانمارک درصدد مطالبه گری بیشتر از ایران هستند.

به نظر می رسد متاسفانه برخی کشورهای اروپایی در واقعیت با بهره گیری از مسئله مطرح شده از سوی دانمارک درصدد مطالبه گری بیشتر از ایران هستند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس نباید در مقابل کنش‌های رسانه ای که در راستای طرح ادعای برخی از مقامات دانمارکی در خصوص عملیات نافرجام علیه یکی از مخالفان ایرانی در این کشور و انتصاب آن به کشورمان کوتاه آمد و باید برخود لازم صورت بگیرد./

 

برچسب ها

13آبان، آل سعود، اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده