جعفرزاده ایمن آبادی افزود؛

ترامپ آمریکا را به سمت یک انزوای بین المللی پیش می برد

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است آمریکا کلاه گشادی در تحریم های قبلی برسر اتحادیه اروپا گذاشته است و مشکلاتی را متوجه آنها کرد.

  خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به موضوع بازگشایی دفاتر اتحادیه اروپا در تهران که توسط گروهاروپایی که به ایران آمده بودند در کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح شده است،گفت:همراهی اتحادیه اروپا در جریان تحریم ها با آمریکا به ضرر اتحادیه اروپا تمام شده است و آمریکا کلاه گشادی بر سر اتحادیه اروپا گذاشته است و این موضوع ضررهای را متوجه اروپایی ها کرد.

آمریکا کلاه گشادی بر سر اتحادیه اروپا گذاشته است

وی افزود:درحال حاضر اتحادیه اروپا در رفتارهایش نشان می دهد که حاضر نیست در ماجراجویی های ترامپ همکاری کنند و ترامپ نتوانسته اروپا را قانع کند که ایران در برجام تخلفاتی داشته است.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه اتحادیه اروپا سعی می کند به شکلی منعطف وارد ایران شود و خط خود را از آمریکا مجزا کند،ادامه داد:همه دنیا اذعان دارند که اجماع جهانی در همراهی با آمریکا شکسته است.

ترامپ آمریکا را به سمت یک انزوای بین المللی پیش می‌برد

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ترامپ دارد آمریکا را به سمت یک انزوای بین المللی پیش می‌برد،تاکید کرد:ادامه این روند قطعا نفت را به بالای ۱۰۰ دلار خواهد رساند.

اگر بخواهیم با دنیا مراوده داشته باشیم نباید عینک ما دودی باشد

نماینده مردم رشت درمجلس با اشاره به موضوع امنیتی بودن بازگشایی دفاتر اتحادیه اروپا که با ایجاد دفاتر اتحادیه اروپا ممکن است در قالب سفیر و نماینده افراد دیگری به این دفاتر مشغول باشند، مطرح کرد:مراقبت ها باید انجام شود،ولی نباید نگاه ما منفی باشد.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم با دنیا مراوده داشته باشیم نباید عینک ما دودی باشد،تاکید کرد:با بدبینی نمی‌توان به این امر رسید و قطعاً دچار مشکل خواهیم شد.

اتحادیه اروپا در رفتارهایش باید تجدیدنظر کند

جعفرزاده ایمن آبادی تاکید کرد: باید احتیاط کنیم و هوشیار و بیدار باشیم و حواسمان جمع باشد؛ولی به این دلیل نمی‌شود که کاملاً از این موضوع پرهیز کنیم و از اروپا فاصله بگیریم ،طبیعی است که همان قدر که آنها در فکر مسائل امنیتی هستند ماهم باید مسایل امنیتی را رعایت کنیم،ولی نه به این شکل که ازآن ها فاصله بگیریم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به اینکه ایجاد دفاتر اتحادیه اروپا می‌توانند نقش مهمی در اجرای برجام داشته باشد،تصریح کرد:ما باید با حفظ منافع ملی خودمان ،مراوده معقول درست و صحیح با دنیا داشته باشیم./

برچسب ها

اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده، امریکا