کریمی عنوان کرد ؛

دور جدید تحریم ها از طریق فضاسازی روانی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:تمهیدات اقتصادی برای جلوگیری از سوء استفاده سوداگران در شرایط تحریم اتخاذ شده است.

 خانه ملت؛ علی اکبر کریمی درباره تحریم های آمریکا، گفت:یکی از اهداف آمریکایی ها در دور جدید تحریم ها این است از طریق فضاسازی روانی اقتصاد کشور را با التهاب جدی روبرو کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:التهابات اقتصادی ایجاد شده در ماه های اخیر به این دلیل انجام شد که آمادگی مقابله با تحریم ها در حد مناسبی نبود اما با توجه به هماهنگی ها انجام شده مقابله با تحریم ها جدی شده و پیش بینی می شود حداقل بخشی از التهابات انجام شده از بین برود.

تلاش برای تقویت بنیه اقتصادی برای عبور از دور جدید تحریم ها

کریمی در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد:آمریکا تمامی تلاش را برای اعمال تحریم ها علیه ایران در چند ماه گذشته داشته است در این راستا تمهیدات اقتصادی برای جلوگیری از سوء استفاده سوداگران در شرایط تحریم اتخاذ شده است.

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:پیش بینی می شود تحریم های آمریکا، بعد از 13 آبان ماه نیز به نحوی نخواهد بود که آثار محسوسی بر اقتصاد کشور داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:در شرایطی که آمریکا بصورت علنی از برجام خارج شده باید آمادگی اقتصاد کشور افزایش یابد تا به مانند گذشته از دور جدید تحریم ها عبور کرد./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها