مقدسی عنوان کرد؛

نقش مهم آموزش و پرورش برای تأثیرگذاری بیشتر دانش آموزان در پیشبرد اهداف انقلاب

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به نقش بی بدیل دانش آموزان در برهه های حساس انقلاب اسلامی، نقش آموزش و پرورش را در حفظ این روحیه از خودگذشتگی در بین دانش آموزان را بسیار مهم دانست.

خانه ملت؛ سید مهدی مقدسی  با اشاره به نقش مهم و بی بدیل جریانات دانش آموزی و جنبش‌های دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی جلوه‌های بی بدیلی از ایثارگری را به نمایش گذاشتند که در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانان و نوجوانان همواره نقش مهمی در پیشبرد اهداف انقلاب داشته‌اند و با درک بالای از شرایط سیاسی کشور در عرصه‌های مختلف حضور داشتند، افزود: دانش آموزان همواره حضور برجسته و تأثیرگذاری در انقلاب داشته‌‎اند.

وی با یادآوری اینکه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری نیز همواره بر نقش تأثیرگذار جوانان تأکید داشتند، افزود: دانش آموزان و دانشجویان آینده ساز کشور بوده و در حفظ ارزش‌‎ها نیز بسیار تأثیرگذار هستند.

نقش مهم آموزش و پرورش برای تأثیرگذاری بیشتر دانش آموزان در انقلاب

مقدسی ادامه داد: آموزش و پرورش در این میان نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در جهت اعتلای آینده کشور دارند و باید در این میان برای سهولت حرکت انقلاب در این راستا اقدام کرد.


عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه مهم‌‎ترین مسئله این است که نوع نگاهی که مقام معظم رهبری به جوانان داشته است، نگاه امیدوارکننده است، گفت: یوم الله 13 آبان‌‎ماه یادآور از خودگذشتگی‌های ملت ایران و جوانان و نوجوانان است و هم نوید بخش استمرار این حرکت مهم دانش آموزی در آینده نیز است./


 

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، آموزش و پرورش، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی، انقلاب ایران، انقلاب فرهنگی