صفاری نطنزی عنوان کرد ؛

موضوع توافقنامه جدید با ایران پس از برهم زدن برجام مطرح شد

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دلایل طرح موضوع توافقنامه جدید با ایران از سوی ایالات متحده آمریکا را تشریح کرد.

 خانه ملت ؛ مرتضی صفاری نطنزی  در رابطه با بیانیه‌ سراسر ضد ایرانی رییس جمهور آمریکا در راستای اعمال تحریم های ثانویه، گفت: ترامپ مدعی شده که تحریم های 13 آبان متوجه مردم ایران نیست و این مهم در حالیست که همگان می دانند که یک کشور وقتی با محدودیت مواجه می شود در واقع ملت آن کشور دچار آسیب می شوند.

رییس جمهور آمریکا با خودسری خودش از توافقنامه برجام خارج شد

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رییس جمهور آمریکا با خودسری خودش از توافقنامه برجام خارج شد، تصریح کرد: این مهم در حالیست که این اقدام آمریکایی ها موجب شد همه کشورها از جمله اروپایی ها نسبت به آنها بی اعتنا شوند و در واقع ترامپ کشورش را در موضع انفعال قرار داد.

موضوع توافقنامه جدید با ایران پس از برهم زدن برجام مطرح شد

وی با اشاره به اینکه پس از برهم زدن برجام از سوی ترامپ، موضوع توافقنامه جدید با ایران از سوی ایالات متحده مطرح شد، ادامه داد: باید یادآور شد که هیچ فردی آمریکایی ها را وادار نکرد برنامه جامع اقدام مشترک را بپذیرند؛ در واقع ایالات متحده خودش تعزیه گردان برجام بود و تلاش می کرد به نتیجه مورد هدفش برسد.

هیچ فردی آمریکایی ها را وادار نکرد برنامه جامع اقدام مشترک را بپذیرند؛ در واقع ایالات متحده خودش تعزیه گردان برجام بود و تلاش می کرد به نتیجه مورد هدفش برسد.
فرار روبه جلوی آمریکا از نقض قوانین بین المللی

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ایالات متحده برای فرار از نقض قوانین بین المللی موضوع توافقنامه جدید با ایران را مطرح می کند، اظهار کرد: به عبارتی برجام دستاورد بین المللی محسوب می شود و کشورهای متعددی در ایجاد آن نقش داشتند و در مقابل آمریکا با دیدگاه یکجانبه گرایانه نسبت به آن بی اعتنایی کرد.

تصمیم قطعی اروپا برای مقابله با آمریکا

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به نظر نمی رسد اروپایی ها به حرف های ترامپ و دولتمردان آمریکایی اعتنا کنند، خاطرنشان کرد: می توان اذعان کرد بیانیه چند روز پیش کشورهای اروپایی در خصوص برجام نشان داد که قاره سبز تصمیم خودش برای مقابله با آمریکا را گرفته و اینبار نمی خواهد استقلالش را برای بی تدبیری رییس جمهور آمریکا زیر سوال ببرد و در مقابل افکار عمومی دنیا قرار بگیرد./

برچسب ها

آمریکا و اروپا، اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده، اروپا، تحریم، تحریم اقتصادی