ابراهیمی مطرح کرد؛

قیمت تمام شده بالا مانع رشد اساسی تولید محصولات ارگانیک

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه دست فروشی معضل اجتماعی است بنابراین پرواضح است، نمی توان دست فروشی را مورد تایید قرارداد،گفت: محصولات دست فروشان فاقد ردیابی است.

خانه ملت ؛ علی ابراهیمی درباره وضعیت حضور دست فروشان در کلان شهرها،گفت:دست فروشی به عنوان معضلی اجتماعی همواره محکوم است، بنابراین نمی توان به هیچ وجه از شیوع پدیده دستفروشی حمایت کرد.

خطر مصرف کالای دستفروشی برای مصرف کننده بسیار بالا است

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:خطر مصرف کالای دستفروشی برای مصرف کننده بسیار بالا است زیرا هیچ نوع تمهیداتی نمی توان برای مصرف کننده در نظرگرفت که کالای مورد مصرف از نظر بهداشتی و غذایی مورد تایید باشد.

ابراهیمی افزود :بطور مثال اگر فردی به عنوان مصرف کننده کالای را از یک دست فروش خریداری کندو سپس مشخص شود که کالای خریداری شده دارای مشکلات بهداشتی و غذایی است، مسلم است که نمی توان فرد دست فروش را مورد پیگیرد قانونی قرار داد زیرا هیچ نوع شناسنامه ای کاری از خود برجای نگداشته است.

وی ادامه داد:توسعه دست فروشی به معنای این است که ما فرصتهای اشتغال را از مغازها رسمی می‌گیرم بنابراین بهترین راهکار برای رفع معضلات دستفروشی ایجاد سازو کار اقتصادی اشتغال پایدار است.

قیمت تمام شده بالا مانع رشد اساسی تولید محصولات ارگانیک

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه ضریب تولید پایین و قیمت تمام شده بالا مانع اساسی رشد محصولات ارگانیک در صنعت کشاورزی است یادآورشد:افزایش سطح سرانه سلامت جامعه با مصرف محصولات ارگانیک امکان پذیر است./
 

برچسب ها

آسیبهای اجتماعی، اجتماعی، اخبار برگزیده، ارزش اقتصاد، ارگانیک، اشتغال، بخش های ارگانیک سیاستگذاری، محصولات ارگانیک