حسینی کیا اشاره کرد ؛

وحدت کلید حل مشکلات است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس دهم معتقد است وحدت میان شیعه و سنی مانع سیطره دشمن بر اسلام و مسلمین است و امنیت به ارمغان می آورد.

 خانه ملت ؛ حسینی کیا  گفت: وحدت رمز پیروزی و موفقیت است؛ در اکثر جنگ های پیامبر( ص) تجهیزات و نیروی انسانی ایشان یک سوم دشمن بود اما ایمان، وحدت و اعتماد میان مسلمانان، آنها را پیروز میدان‌های نبرد کرد.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی افزود: در تمام قریب4دهه انقلاب اسلامی، آنچه که توانسته نظام را در مقابل اجانب، بیگانگان، دشمنان، تعرض و جنگ تحمیلی حفظ کند، وحدت ملت بوده است؛ وحدت میان شیعه و سنی و سایر فِرق باعث 8 سال مقاومت در برابر دشمن و در نهایت پیروزی ایران در میدان نبرد شد.

وحدت شیعه و سنی در راهپیمایی‌ها و مناسبت‌ها دشمن را به حاشیه رانده است

وی با بیان اینکه تمام کشورهای دنیا به ویژه دنیای استکبار به دنبال افزایش اختلافات میان شیعه وسنی هستند، بیان کرد: در راهپیمایی، تظاهرات و مناسبت‌های ملی و جهانی وحدت و حضور شیعه و سنی دشمن را به حاشیه رانده در حال حاضر نیز وحدت در میان مردم ایران ضرورتی انکارناپذیر است.

وحدت کلید حل مشکلات است

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه وحدت کلید حل مشکلات است، اظهار کرد: وحدت شیعه و سنی به معنای شیعه شدن اهل تسنن و یا سنی شدن شیعیان نیست بلکه می‌توان با مشترکات زندگی مسالمت آمیز و خوبی داشت.

وحدت میان شیعه و سنی مانع سیطره دشمن بر اسلام و مسلمین است

حسینی‌کیا با بیان اینکه در صورت وجود وحدت میان شیعه و سنی دشمن نمی‌تواند در کشور نفوذ کرده و بر اسلام و مسلمین سیطره پیدا کند، خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) فرمودند اگر تمام مسلمانان، نفری یک سطل آب بر روی اسرائیل بریزند، اسرائیل را سیل می‌برد این در حالی است که به دلیل تفرقه میان مسلمانان ، اسرائیل با جمعیتی 14میلیون نفری بر بیش از یک و نیم میلیارد نفر مسلمان در برخی مناطق حکومت می‌کند.

وحدت امنیت به ارمغان می‌آورد، در هر کشوری که امنیت باشد سرمایه‌گذاری نیز افزایش پیدا می‌کند در نتیجه اقتصاد سامان می‌یابد
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس وحدت و همدلی میان اهالی تشیع و تسنن را خنثی‌کننده توطئه دشمنان دانست و ادامه داد: در عراق شیعه و سنی با وحدت از کیان کشورشان دفاع کردند، بنابراین امروز ملت عراق پیروز میدان است و دشمن با تمام هزینه‌های کلان به حاشیه رانده شده است.

وحدت امنیت به ارمغان می‌آورد

وی با بیان اینکه وحدت امنیت به ارمغان می‌آورد، تاکید کرد: در هر کشوری که امنیت باشد سرمایه‌گذاری نیز افزایش پیدا می‌کند در نتیجه اقتصاد سامان می‌یابد باید با برادری، وحدت، همدلی امنیت کشور را تکمیل کنیم تا شرایط اقتصادی نیز بهتر شود.

در همه مفاهیم دینی و مبانی روایی وحدت رمز بقای اسلام است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس دهم با تاکید بر اینکه در همه مفاهیم دینی و مبانی روایی وحدت به عنوان یک اصول مسلم پذیرفته شده‌، رمز بقای اسلام و ارزش‌ها بوده است، تصریح کرد: وحدت در جوامع اسلامی نقش کلیدی دارد و باید مورد توجه همگان قرار گیرد./


برچسب ها

اخبار برگزیده، هفته وحدت، وحدت، وحدت اسلامی، وحدت ملی، وحدت کلمه