دکتر جلالی با دعوت از مردم شریف شاهرود برای استقبال از رییس جمهور:

حضور رییس جمهوری در شاهرود نقطه عطفی در توسعه پایدار این منطقه است

رئیس مرکز پژوهشهای مجلس، حضور کاروان دولت تدبیر و امید در شاهرود و میامی را نمایشی غرورآفرین و خاطره انگیز از اتحاد و همبستگی دولت و ملت در نظام جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی گفت: بی تردید حضور رییس جمهور در شاهرود، نقطه عطفی در روند توسعه پایدار و همه‌جانبه این منطقه خواهد بود.

وی در پیام خود به مناسبت سفر رییس جمهور به شاهرود آورده است: شاهرود و میامی ،مهد دلیر مردان و زنان ایران اسلامی بزودی شاهد رویدادی بزرگ، یعنی حضور پر خیر و برکت ریاست جمهوری اسلامی ایران و مقامات عالیرتبه نظام اسلامی خواهد بود. امری که پیشتر در سفر قبلی ایشان به استان و بواسطه عدم حضورشان در شاهرود، موجبات گلایه مردم این خطه همیشه در صحنه را رقم زده بود که به حمد الهی با تحقق وعده حضور، این انتظار به سر رسید.

این پیام می افزاید: اینک که ایشان به عهد خود که همان سفر به شاهرود بوده است، جامه عمل پوشانیدند، انتظار میرود تا مردم فهیم و قدرشناس شهرستانهای شاهرود و میامی، با حضور چشمگیر خود، عظمت و بزرگی خطه شهید پرور و ولایتمدارمان را به رخ دنیا کشیده و دوشادوش خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در صفوفی بهم فشرده به استقبال فرزند استان خود بشتابند.

این پیام می افزاید: بدون تردید انجام این سفر فرصت مغتنمی برای حل مشکلات و نقطه عطفی در پیشرفت و توسعه دیارمان خواهد بود.

در بخشی از این پیام آمده است: انتظار میرود مردم همیشه در صحنه شهرستانهای شاهرود و میامی با حضوری عزتمندانه در مراسم استقبال از ریاست جمهوری، چشم خناسان و طمع مکاران را به یاس و ناامیدی مبدل و میهمان نوازی و قدرشناسی همیشگی خود را، هوشمندانه به رخ دوست و دشمن بکشند.

دکتر جلالی در ادامه بیان کرد: بی تردید حضور در صحنه استقبال از دکتر روحانی، نمایش تمام قدی از مطالبات بعضآ فراموش شده و بر حق مردم صبور منطقه ماست که نتیجه این حضور، حجت روشنی بر لزوم جبران کاستی ها از سوی دولتمردان نظام اسلامی علی الخصوص عالی ترین مقام اجرایی دولت خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: اینجانب در راستای تداوم مسیر شهداء و اطاعت از فرامین رهبری در خصوص حمایت از دولت، از آحاد مردم عزیز شهرستانهای بزرگ شاهرود و میامی دعوت می کنم تا در مراسم استقبال ریاست جمهور، حضور پرشوری بهم رسانیده و کرامت همیشگی خود را در استقبال و اعزاز و اکرام دولت خدمتگزار به منصه ظهور برسانید.

رییس مرکز پژوهش های مجلس ادامه داد: با نمایش همبستگی مان، امید دشمنان برای ایجاد فاصله بین دولت و ملت مانند همیشه مبدل به یأس و همچنین انگیزه ای مضاعف برای خدمتگزاران در دولت خواهد شد و فرصت مغتنمی است تا مسئولین برای رفع مشکلات این خطه تصمیمات جدی و عملی اتخاذ نمایند.
انتهای پیام /*

برچسب ها

اخبار برگزیده، دکتر جلالی