نوری مطرح کرد؛

کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی سازش نکنند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است علمای کشورهای اسلامی باید با بیدار کردن ملت ها و دولت های مسلمان آنها را از نیات پلید سران رژیم صهیونیستی در سفر به این کشورها آگاه کنند.

خانه ملت ؛ سید راضی نوری در واکنش به سفرهای اخیر نتانیاهو به کشورهای منطقه گفت: یکی از مشکلاتی که جهان اسلام با آن مواجه است سازشکاری هایی است که متأسفانه برخی کشورهای اسلامی با اسرائیل صورت می دهند.

کشورهای اسلامی با اسرائیل سازش نکنند

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه زمانی این سازش ها به صورت مخفیانه بود و امروز به شکل علنی درآمده، عنوان کرد: برخی کشورهای اسلامی در حالی با رژیم صهیونیستی سازش می کنند که پیش از این نتیجه سازشکاری های قذافی، صدام یا انور سادات که تسلیم آمریکا شدند را دیدند.

وی ادامه داد: باید توجه داشت که کسانی با اسرائیلی ها سازش می کنند صرفا تحت حمایت دولت های انگلیس و آمریکا هستند در غیر این صورت در بسیاری از آنها مردم هیچ نقشی در انتخاب دولتمردان ندارند.

بسیاری از حکومت‌های اسلامی صرفا به واسطه حمایت آمریکا و انگلیس مشروعیت یافته‌اند

نوری بر همین اساس تصریح کرد: زمانی که سران اسرائیلی تصمیم به دوره گردی در کشورهای منطقه می گیرند، علمای کشورهای اسلامی این وظیفه را بر عهده دارند تا ملت و حکومت کشورهای خود را نسبت به نیت این افراد آگاه کرده و به آنها بفهمانند نتیجه پذیرایی از سران این رژیم نگون بخت چه عواقبی دارد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: سایر کشورهای اسلامی این وظیفه را دارند تا با حکومت هایی که میزبانی نتانیاهو را می پذیرند به صورت قهرآمیز رفتار کرده و در صورت عدم پذیرش توصیه های دوستانه به نوع دیگری با آنها رفتار کنند./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، اسرائیل، اسلام