نقوی حسینی مطرح کرد؛

رسمیت قدس شریف به عنوان پایتخت فلسطین

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:آمریکایی ها همیشه از گزینه نظامی روی میز علیه ایران صحبت می کنند، این حق ملت ایران است که برای تقویت بنیه دفاعی خود هر کاری که بخواهد را انجام دهد.

 خانه ملت؛ ،سیدحسین نقوی حسینی در خصوص اظهارات کشورهای اروپایی در مورد تحریم بیشتر ایران بابت فعالیت‌های موشکی ایران، اظهار داشت: توان دفاعی هر کشوری متناسب با تهدیدهای آن کشور تعریف می‌شود، ایران کشوری است که صراحتا از سوی کشورها تهدید می‌شود.

استراتژی جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه تهاجمی نبوده و نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی‌ها همیشه از گزینه نظامی روی میز علیه ایران صحبت می‌کنند، بیان کرد: این حق ملت ایران است که برای تقویت بنیه دفاعی خود هر کاری که بخواهد را انجام دهد.

وی افزود: قبلا نیز اعلام کرده‌ایم که استراتژی جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه تهاجمی نیست و ایران هیچ گاه به کشوری حمله نکرده و از این پس نیز حمله نمی‌کند.

برای تقویت بنیه دفاعی هر کاری که بتوانیم انجام می‌دهیم

نقوی حسینی با بیان اینکه اگر جایی را مورد هدف قرار داده‌ایم، قطعا آن گروه ایران را مورد تجاوز قرار داده است، ادامه داد: ایران هرگاه مورد حمله قرار گرفته، در مقام دفاع اقدامات نظامی انجام داده است، در حوزه دفاعی هر کاری که بتوانیم را انجام می‌دهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرانسه و آمریکا به دنبال بهانه‌گیری علیه ایران هستند تا از اجرای تعهدات برجامی خود شانه خالی کنند، گفت: این موضوعات را بهانه قرار می‌دهند و به این فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران استناد می‌کنند.

اروپایی‌ها نباید موضوعاتی که در برجام نیست را مطرح کنند

وی افزود: مطابق برجام باید کشورهای اروپایی به تعهدات خود عمل کنند، ایران تاکنون خلاف مفاد برجام عمل نکرده است و نباید اروپایی‌ها به فعالیت‌هایی که در برجام تعریف نشده، بپردازند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طرحی را کنگره آمریکا نیز تصویب کرده که براساس آن طرح، ایران به دلیل ساخت موشک باید مورد تحریم بیشتری قرار گیرد./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، رژیم صهونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها، فلسطین، فلسطین اشغالی