کاظمی مطرح کرد؛

تحریم به بهانه حمله سایبری در واقع تشدید ایران هراسی است

عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد تحریم جدید آمریکایی ها علیه ایران با اتهام فعالیت های سایبری نقشه از پیش تعیین شده ای است که در زمان خروج از برجام لو رفته است.

 خانه ملت؛ علی کاظمی در خصوص تحریم جدید آمریکایی ها علیه دو شخص ایرانی‌تبار با اتهام فعالیت‌های سایبری، گفت: ایالات متحده پس از اجرای تحریم های ثانویه به نتیجه دلخواه دست نیافت از این رو تلاش می کند با اقدامات دیگری زمینه تحریم ها را گسترده تر کند.

تحریم به بهانه حمله سایبری در واقع تشدید ایران هراسی است

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع باید اذعان کرد که کاخ سفید نتوانست کشورهای همپیمانش را برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران همراه کند از این رو می خواهد با بهانه هایی مانند تهدید های سایبری ایران هراسی را به کشورهای دیگر منتقل کند.

تحریم ضد ایرانی به بهانه فعالیت‌های سایبری نقشه سوخته واشنگتن

وی با اشاره به اینکه تحریم به بهانه فعالیت های سایبری نقشه سوخته واشنگتن محسوب می شود، ادامه داد: باید یادآور شد ایالات متحده پس از خروج از توافقنامه برجام، از موضوع تهدید سایبری نام برده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: به عبارتی آمریکایی ها در زمان خروج از برجام به دستگاه های داخلی و امنیتی خودشان اعلام کردند ایران با فعالیت های سایبری، اقدامات تلافی جویانه انجام خواهد داد از این روبه راحتی می توان دریافت که تحریم های مذکور نقشه از پیش تعیین شده بوده است.

بهانه تحریم در زمان خروج از برجام لو رفته بود

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جامعه بین الملل نیز بهانه یاد شده آمریکایی ها را نمی پذیرد و بر این اساس تیر ترامپ به سنگ خواهد خورد، خاطرنشان کرد: همچنین باید اذعان کرد که آمریکایی ها دیگر بهانه ای برای تحریم ایران ندارند زیرا موضوع هایی مانند هسته ای دیگر نمی تواند به دستاویزی برای تحریم و تهدید تبدیل شود از این رو تلاش می کنند با بیان موضوعاتی مانند فعالیت سایبری کشورمان را متهم کنند./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقدامات ضدایرانی، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم