دکتر جلالی:

برخی از بازنشسته ها شوق خدمت را پایین بیاورند و به قانون تمکین کنند

رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه محور باید در کشور قانون باشد، گفت: اجرای درست قانون منع به کارگیری بازنشستگان مسیر اجرای قوانین در کشور را هموار می کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی نماینده تهران در مجلس در مورد اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: باید از کسانی که بازنشسته می شوند تشکر کرد چراکه آنها بیش از ٣٠سال زحمت کشیده اند اینکه ما بازنشستگی را مترادف با این کنیم که افرادی را مورد اهانت قرار دهیم درست نیست.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در گفت‌وگو با عصر ایران ادامه داد: شوق بیش از حد خدمت کردن را هم باید دوستانی که بازنشسته هستند پایین بیاورند و به قانون تمکین کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد: تاکنون اکثر افراد مشمول این قانون به اجرای آن تمکین کرده‌اند و به ندرت کسانی هستند که تلاش می کنند به نوعی بمانند ولی دستگاه‌های نظارتی به شدت رصد می کنند که قانون اجرایی شود.

دکتر جلالی با بیان اینکه بسیاری از بازنشستگان با مناعت طبع کنار رفته اند گفت: آحادی از افراد بازنشسته هستند که مقاومت می کنند و امیدواریم که آنها نیز به زودی به قانون تمکین کنند و البته دستگاه‌های نظارتی باید کنترل کنند که این افراد جای شان را به افراد جوان تر بدهند .

وی با اشاره به تاکیدات امام و مقام معظم رهبری مبنی بر تمکین افراد به قانون گفت: محور باید در کشور قانون باشد و همه باید به آن تمکین کنند شاید جایی قانون افراد را محدود کند و جای دیگر نیز به نفع آنها باشد.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس خاطرنشان کرد: اجرای درست قانون منع به کارگیری بازنشستگان مسیر اجرای قوانین در کشور را هموار می کند و این امید را به مردم برای اجرای دیگر قوانین نیز می دهد.

برچسب ها

اخبار برگزیده، دکتر جلالی