خبر

مسیر شما: اخبار امنیت کاخ سفید در گرو اتهام زنی به ایران
امنیت کاخ سفید در گرو اتهام زنی به ایران

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اهداف پشت پرده تصویب طرحی در مجلس نمایندگان آمریکا برای تحریم ایران را تشریح کرد.

خانه ملت ؛ محمد جواد ابطحی با اشاره به اهداف پشت پرده تصویب طرحی در مجلس نمایندگان آمریکا برای تحریم ایران، گفت: این طرح با بهانه ایجاد بی‌ثباتی و بر هم زدن صلح در عراق توسط ایران تهیه شده است که به نظر می رسد افکار عمومی مردم دنیا و همچنین رسانه ها نسبت به مطرح کردن آن تعجب کنند.

ایران با نابودی داعش آرامش و ثبات را به منطقه بازگرداند

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید اذعان کرد که جمهوری اسلامی ایران همواره با مقابله با تروریست ها و گروه های تکفیری موجب بازگشت ثبات در منطقه شده است؛ به عنوان مثال با نابودی گروه تروریستی داعش که دست پرورده آمریکایی ها بود، ثبات و صلح را به کشورها عراق بازگرداند.

داعش جمهوری اسلامی ایران همواره با مقابله با تروریست ها و گروه های تکفیری موجب بازگشت ثبات در منطقه شده است
آمریکا در جایگاهی نیست که بخواهند ایران را به برهم زدن صلح در عراق متهم کنند

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها در جایگاهی نیستند که بخواهند ایران را به دلایل واهی مانند برهم زدن صلح در عراق متهم کنند، ادامه داد: مردم عراق به خوبی می دانند که کمک مستشاری نظامی ایران به کشورشان به درخواست دولت مرکزی و قانونی آنها بوده است و حتی در این راه ایرانیان شهید شده اند تا ثبات به منطقه و حتی کشورهایی مانند عراق و سوریه بازگردد.

خیانت های آمریکایی ها به عراقی ها موجب کشته شدن مردم این کشور شد

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه در شرایط کنونی مردم عراق در صلح و آرامش به سر می برند، تصریح کرد: در واقع آمریکایی ها از اجرا نشدن نقشه شومشان در عراق ناراحت هستند از این رو می خواهند با متهم کردن ایران، مردم عراق را تحریک کنند در حالی که جامعه عراق به خوبی می داند ایالات متحده چه خیانت هایی را به آنها کرده و چه میزان از مردم این کشور به دست نیروهای نظامی آمریکایی کشته شده اند.

تامین امنیت کاخ سفید در گرو اتهام زنی به ایران است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برچسب زدن به ایران به تامین امنیت آمریکا کمک می کند، خاطرنشان کرد: در واقع کاخ سفید به اتهام زنی به ایران، درصدد تنش آفرینی است و می خواهد به طرح چنین موضوعاتی خودش را از مظان اتهام کار بکشد./

نظر شما
مشخصات خبر