ابطحی تاکید کرد؛

مقابله با فتنه اقتصادی نیازمند بصیرت افزایی و آگاهی مردم است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد حماسه نهم دی یوم الله میثاق با ولایت و باطل السحر فتنه براندازی محسوب می شود.

 خانه ملت ؛ سید محمد جواد ابطحی  در آستانه فرارسیدن حماسه نهم دی، گفت: این روز یوم الله میثاق با ولایت و در این بین باطل السحر فتنه براندازی محسوب می شود.

دشمنان ایران در نهم دیماه ولایت، اصل نظام و دین اسلام را مورد هجمه قرار دادند

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه دشمنان ایران قصد براندازی انقلاب را داشتند، اظهار کرد: بر این اساس ولایت، رهبری، اصل نظام، دین اسلام و غیره را مورد هجمه و حمله قرار دادند تا بتوانند به اهدافشان برسند.

برخی عوامل داخلی درصدد فراهم کردن زمینه اختلافات داخلی بودند

وی با بیان اینکه برخی عوامل داخلی نیز با دامن زدن به نقشه های دشمنان درصدد فراهم کردن زمینه اختلافات و دعواهای داخلی بودند، ادامه داد: این مهم در حالیست که در آن دوران کشور هشت ماه در آشوب به سر برد اما نظام اسلامی با بردباری، صبر و تحمل نشان داد و مردم نیز بصیرت را سرلوحه کارشان قرار دادند.

مقابله با فتنه اقتصادی نیازمند بصیرت افزایی و آگاهی مردم است

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بصیرت افزایی رخ داده در حماسه نهم دیماه موجب شد تا فتنه براندازی به ثمر نرسد، تصریح کرد: در شرایط کنونی نیز باید با همان بصیرت مواظب اجرای فتنه اقتصادی بود که توسط آمریکایی ها در حال پیگیری است و باید به طور جدی با آن مواجه شد.

در شرایط کنونی باید با همان بصیرت مواظب اجرای فتنه اقتصادی بود که توسط آمریکایی ها در حال پیگیری است و باید به طور جدی با آن مواجه شد

برخی افراد در فضای مجازی به مشکلات داخلی کشور دامن می زنند

ابطحی افزود: همچنین نباید فراموش کرد که برخی افراد نیز در فضای مجازی به مشکلات داخلی کشور دامن می زنند که برخورد با این موضوع نیازمند بصیرت و آگاهی بیشتر افکار عمومی و مسئولان است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور مردم در صحنه های مختلف و تاثیرگذار برای انقلاب اسلامی همواره توطئه های دشمنان را نقش برآب کرده است، خاطرنشان کرد: بر این اساس در حماسه 22 بهمن نیز یکبار دیگر مردم بینش خود را برای دشمنان کشورمان به نمایش خواهند گذاشت و ثابت خواهند کرد که پای ارزش های انقلاب اسلامی ایستادگی کرده اند./

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انقلاب ایران، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب اسلامی، منافقین