احمد سالک عنوان کرد؛

ایران در مسیرتحریم های اقتصادی به خودکفایی رسیده است

نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه سرپوش گذاشتن بر روی دستاوردهای انقلاب خیانت بزرگی است گفت: ایران در تحریم های اقتصادی به خودکفایی رسیده است و اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اسلام ناب مهمترین سلاح در برابر استکبار است.

خانه ملت ؛ احمد سالک  با اشاره به قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی درمقابل تهدیدهای منطقه و خاورمیانه به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: در ابتدا چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت عزیز ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم در 22 بهمن حضور پر شعور، با شعور و با بصیرت مردم پاسخ محکمی به یاوه‌های داخلی و خارجی و طراحان آن باشد. در مورد قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی در مقابل تهدیدهای منطقه و خاورمیانه و حتی جهانی دستیابی به قدرت‌های بسیار بالای موشکی پیدا کردیم.

سرپوش گذاشتن بر روی دستاوردهای انقلاب خیانت بزرگی است

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: علاوه بر دستاوردهای موشکی در طول این 40 سال دستاوردهای فراوانی از جمله در زمینه بهداشت و درمان و تولیدات نیازمندی‌های بهداشتی در داخل کشور داشتیم. در زمینه مسئله هسته‌ای، نانو و مسائل مربوط به آن و پیوندهایی که در این جهت است پیشرفت‌هایی داشتیم و قابل تقدیر بوده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: در بحث‌های اقتصادی حرکت‌های بسیار خوبی انجام شده اما هنوز مطلوب نیست و باید زحمت زیادی کشیده شود.

اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی مهمترین سلاح در برابر استکبار جهانی

رئیس کمیته ارشاد و تبلیغات اسلامی کمیسیون فرهنگی مجلس اعتماد مردم ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اسلام ناب را مهمترین سلاح در مقابل استکبار دانست و گفت: در زمینه سیاسی، اندیشه‌های بلند حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری در سطح جامعه و توده مردم با گستردگی فوق‌العاده پخش شده و اعتماد مردم ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اسلام ناب مهمترین سلاح در مقابل استکباری است که تلاش می‌کند نفی اسلام و نفی جمهوری اسلامی را داشته باشد.

نایب رئیس فراکسیون روحانیت مجلس ادامه داد: نکته مهم وحدت امت حول محور حاکمیت است که در صحنه‌های مختلف در طول این 40 سال شاهد بودیم. حضور گسترده جمهوری اسلامی در منطقه و در جهان و همچنین جایگاه استقرار حاکمیت جمهوری اسلامی که نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد در جهان استقرار پیدا کرده است و این بزرگترین دستاورد انقلاب است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش ولایت و رهبری تصریح کرد: دستاورد دیگر نقش ولایت و رهبری امام خمینی و مقام معظم رهبری در داخل کشور، منطقه و سطح جهان است .

ایران در مسیرتحریم‌های اقتصادی به خودکفایی رسیده است

نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه سرپوش گذاشتن بر روی دستاوردهای انقلاب اسلامی خیانت بزرگی است گفت: کشور ایران در مسیر تحریم‌های اقتصادی در بخش‌های مختلف به خودکفایی رسیده است اما عده‌ای تلاش می‌کنند که بگویند باید از جمهوری اسلامی اعتمادزدایی کرد و رویکرد ناکارآمدی جمهوری اسلامی را مدنظر دارند یعنی سرپوش گذاشتن بر روی دستاوردهای انقلاب اسلامی که یک خیانت بزرگ است.

وی تصریح کرد: کشورهمین اندازه که 40 سال روی پای خود ایستاده و با الگوی پیشرفتی که مقام معظم رهبری برای 50 سال آینده ترسیم کردند، توانسته به جهان ثابت کند که ملت ایران می‌تواند از ظرفیت‌های داخلی خود استفاده کند و مسائل را پیش ببرد.

با سیاست های تبیین شده از ناحیه رهبری به سردی برخورد می‌شود

سالک کاشانی ادامه داد: اشکال کار این است که دستگاه‌های اجرایی با سیاست‌های تبیین شده از ناحیه رهبری با کندی و سردی برخورد می‌کنند که یکی از اینها 24 سیاست اقتصاد مقاومتی است./
 

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، انقلاب اسلامی، انقلاب ایران، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها