ابطحی مطرح کرد ؛

شکست سیاست رژیم صهیونیستی برای ایجاد اجماع جهانی علیه فلسطین

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با اشاره به اینکه سیاست رژیم صهیونیستی برای ایجاد اجماع جهانی علیه فلسطین شکست خورده است، گفت: طی ۲۵ سال آینده نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.

 خانه ملت ؛ محمدجواد ابطحی در خصوص محور بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دیدار با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، گفت: طبق وعده الهی پیروزی جبهه حق بر باطل نزدیک است و این مهم در رویارویی فلسطینی ها و رژیم صهیونیستی قابل مشاهده است.

عادی سازی روابط اسرائیل با کشورهای عربی برای فراموش کردن مسئله فلسطین است

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین باید اذعان کرد که در صحنه جهانی و منطقه ای نیز شاهد تغییرات استراتژیک زیادی هستیم؛ در واقع اسرائیلی ها تلاش می کنند از طریق عادی سازی روابطشان با کشورهای عربی، مسئله فلسطین را به نفع خودشان تمام کنند اما وقتی موضوع معامله قرن به میان می آید بسیاری از کشورهای مسلمان موضع گیری سختی علیه رژیم صهیونیستی اتخاذ کردند.

امروزه جریان مقاومت بیش از گذشته قدرت گرفته است

وی با اشاره به اینکه امروزه جریان مقاومت بیش از گذشته قدرت گرفته و این امر ضربات جدی و شدیدی را به اسرائیل وارد کرده است، ادامه داد: به عبارتی می توان گفت که امروزه موشک های در اختیار گروه های مقاومت فلسطینی خواب و خوراک را از نظامیان اسرائیل گرفته و سبب شده تمام حملات نظامی آنها با شکست مواجه شود.

شکست سیاست رژیم صهیونیستی برای ایجاد اجماع جهانی علیه فلسطین

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه امروزه مشاهده می شود که وقتی طرح ضد فلسطینی در سازمان ملل متحد مطرح شود با مخالفت کشورهای دنیا روبرو می شود، تصریح کرد: این مهم بیانگر از بین رفتن وجه اسرائیلی ها در دنیا و عدم همراهی جامعه جهانی به آنها در راستای اجرای سیاست های ظالمانه و خصمانه است.

طی 25 سال آینده نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت

وی با اشاره به اینکه طبق تاکید رهبر انقلاب طی 25 سال آینده به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: امروزه به وضوح می توان نشانه های از بین رفتن پایه های قدرت رژیم صهیونیستی را مشاهده کرد که موید موضوع یاد شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار با "زیاد النَخاله" دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و هیئت همراه تأکید کردند: پیروزی مردم فلسطین در سال‌های اخیر، به معنای توانایی تشکیل حکومت در تل‌آویو نبوده است که البته این موضوع نیز به فضل پروردگار محقق خواهد شد، بلکه پیروزی اصلی این بوده است که رژیم صهیونیستی که ارتش‌های عربی نتوانستند آن را شکست دهند، به‌وسیله‌ی مردم فلسطین و گروه‌های مقاومت به زانو درآمد و به اذن الهی پیروزی‌های بزرگ‌تری نیز خواهید داشت./

برچسب ها

اخبار برگزیده، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب اسلامی، رژیم صهونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها، فلسطین، فلسطین اشغالی