علی اکبر کریمی مطرح کرد؛

تامین اعتبار لازم جهت پوشش بیمه تکمیلی ایثارگران بازنشسته

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس از قول مساعد نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بوجه برای تامین اعتبار لازم جهت پوشش بیمه تکمیلی ایثارگران بازنشسته در نشست امروز این فراکسیون خبر داد.

خانه ملت؛ علی اکبر کریمی در تشریح نشست امروز ( چهارشنبه، 19 دی ماه ) فراکسیون ایثارگران مجلس، گفت: در ادامه پیگیری های فراکسیون ایثارگران برای حل مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران، جانبازان و خانواده های آنها در سراسر کشور امروز این نشست با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاونان بنیاد شهید و سایر دستگاه های مربوطه تشکیل شد.

قول مساعد نوبخت برای تامین اعتبار لازم جهت پوشش بیمه تکمیلی ایثارگران بازنشسته

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، افزود: در این نشست شرایط موجود مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت آقای نوبخت قول دادند که در اسرع وقت اعتبار مورد نیاز برای پوشش بیمه تکمیلی بازنشستگان ایثارگر را از طریق صندوق بازنشستگی کشور فراهم کند.

وی ادامه داد: همچنین در مورد طرح دو فوریتی که توسط اعضای فراکسیون برای حل دائم این مشکل تهیه و تدوین شد بحث و گفت و گو شد البته رئیس سازمان برنامه و بودجه مخالف این طرح بود و بر این باور بود که ضرورتی برای تصویب چنین طرحی وجود ندارد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در حالی که اعضای فراکسیون بر این باور بودند که تدوین و تصویب این طرح ضرورت دارد.

کریمی با بیان اینکه دو فوریت طرح اصلاح قانون نحوه تامین هزینه های درمان جانبازان در جلسه علنی دیروز تصویب و در نشست امروز نیز تصویب کلیات آن مورد موافقت نمایندگان قرار گرفت، گفت: انتظار می رود با تصویب این طرح دو فوریتی مشکل به صورت دائم حل و پوشش بهداشتی و درمانی که نیاز خانواده های شهدا و ایثارگران به ویژه جانبازان است تامین و دغدغه و نگرانی های آنها رفع شود.

فراکسیون ایثارگران به جد دنبال منافع و مصالح ایثارگران است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه فراکسیون ایثارگران به جد دنبال منافع و مصالح ایثارگران است، ادامه داد: انتظار می رود بتوانیم وظایف قانونی و انقلابی خود را در دفاع از حرمت، شان و منزلت خانواده بزرگ ایثارگران به درستی انجام دهیم و به طور قطع رای قاطع و 80 درصدی امروز مجلس به طرح دوفوریتی نیز نشانه عزم مجلس در حمایت از خانواده بزرگ ایثارگران است./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، امور ایثارگران، جانبازان و ایثارگران، حمایت از ایثارگران، خانواده های ایثارگران