احمد سالک مطرح کرد؛

آمریکایی ها قدرت انقلاب اسلامی را در دنیا تجربه کردند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:ترامپ مشکلات کشور آمریکا را نمی تواند حل کند و در عوض با انجام تحریم ها به خیال خودش به ما فشار وارد می کند و قطعا مردم ایران پاسخ زیاده روی های رئیس جمهور آمریکا را در روز۲۲ بهمن خواهند داد.

خانه ملت ؛ احمد سالکبه تحریم های روزهای اخیر آمریکا علیه تعدادی از شرکت های هواپیمایی و همچنین گروها های نظامی کشورمان اشاره کرد و گفت:ملت عزیز ایران تجربه چهل سال تحریم ها را لمس کرده اند ودرمسیر همین تحریم ها هم به رشد و شکوفایی در عرصه های مختلف در سطح جهانی رسیده اند و یا اینکه در حال دستیابی هستند.

وی افزود: آمریکایی ها قدرت انقلاب اسلامی را در دنیا تجربه کردند و می دانند؛این قدرت، قدرت الهی است که از نگاه مادی به آن می پردازند.

نماینده مردم اصفهان تاکید کرد:تحریم هایی که اخیرا آمریکا بر علیه کشورمان انجام داده است؛ قابل پیش بینی بوده اند؛آمریکا به این نتیجه رسیده است که تحریم تنها سلاحی است که بتواند جمهوری اسلامی ایران را مهار کند.

سالک به هدف اصلی آمریکا از این تحریم ها اشاره و تصریح کرد:هدف اصلی آمریکا از وضع کردن چنین تحریم هایی بر علیه کشورمان این است که ایران را وادار به تسلیم و به مذاکره در مقابل خود کنند؛ چرا که ترامپ می خواهد با نشاندن ایران به پای میز مذاکره دستاوردی داشته باشد تا برای مخالفان خود در آمریکا به نمایش بگذارد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در ادامه همین مبحث افزود:شاید شدت تحریم ها بر زندگی مردم فشار وارد کند؛و مردم به سختی زندگی خود را بچرخانند اما اینگونه نخواهد بود که کشور وارد بن بست شود و به پای میز مذاکره با آمریکا بنشیند.

وی تاکید کرد: بنابراین ما باید قدر دادن استقامت های ملت باشیم و همچنین بر هدایت های مقام معظم رهبری پا فشاری کنیم و مطمئن هستیم؛ همانگونه که خداوند فرموده اند؛حق بر باطل پیروز خواهد شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:در حال حاضر آمریکا یی ها دچار روزمرگی شده اند و معتقدم که این تحریم ها به گونه ای پاسخگویی به مخالفان ترامپ است؛ رئیس جمهور آمریکا با این حرکت و ایجاد این نوع مسائل می خواهد بحران درونی کشور خود را حل کند؛ اما غافل از اینکه امروزه شاهد این هستیم که بشقاب به دستها درمقابل کاخ سفید ایستاده اند و ۴۵ درصدمردم آمریکا درفقر مطلق به سر می برند.

وی افزود:ترامپ مشکلات کشور آمریکا را نمی تواند حل کند و در عوض با انجام تحریم ها به خیال خودش به ما فشار وارد می کند و قطعا مردم ایران پاسخ زیاده روی های رئیس جمهور آمریکا را در روز۲۲ بهمن خواهند داد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تحریم، تحریم اقتصادی، راهپیمایی، راهپیمایی 22 بهمن، رهبر معظم انقلاب