جوادکریمی قدوسی مطرح کرد؛

تلاش های آمریکا برای ریشه دواندن داعش در افغانستان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می گوید:آمریکا در افغانستان تلاش می کند که داعش را تقویت کند و در مرزهای خراسان مستقر کند؛ولی همانطور که در سوریه و عراق داعش شکست خوردند در این منطقه هم شکست می خورند.

خانه‌ملت ؛ جوادکریمی قدوسی
  با اشاره ضمن اشاره به موضوع خبر سفر سرکرده منافقین به افغانستان و تلاش برای ایجاد پایگاه نظامی در شرق ایران،گفت: سازمان منافقین کارش به جایی رسیده که ۵۰ درصد از این افراد که در پایگاه آلبانی جمع شده اند،تصمیم گرفتند که توافق شود و خود را تسلیم کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود:"رجوی"سرکرده منافقین به پایگاه آلبانی می‌رود و اعلام می‌کند که ما در طراحی که کردیم از دی ماه شروع می‌شود و تا ۲۲ بهمن نظام جمهوری اسلامی واژگون می شود ؛به افراد قول می دهد تا ۲۲ بهمن صبر کنند؛اگر نتیجه نگرفتند به آنها کمک می کند تا تسلیم شوند.

کریمی قدوسی با تاکید براین که منافقین کوچکتر از آن هستند که بیایند در افغانستان پایگاه بزنند،مطرح کرد:آنها نمی توانند در افغانستان پایگاه بزنند،آنهم افغانستانی که از هر گوشه ای گلوله ای رد می‌شود و نسبتا نا امن است.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش های آمریکا برای ریشه دواندن داعش در افغانستان،تصریح کرد:همین الان هم آمریکا در افغانستان تلاش می‌کند که داعش را تقویت کند و در مرزهای خراسان مستقر کند؛ولی همانطور که در سوریه و عراق داعش شکست خوردند در این جاهم شکست می خورند. این خبر مربوط به حضور منافقین در افغانستان سال های پیش نیز مطرح شده بود و دوباره هم مطرح شده،اما این اتفاق نمی افتد، چرا که مردم افغانستان مردم قوی هستند.

به گزارش خانه‌ملت؛رسانه‌های افغان در روزهای اخیر از سفر "مریم رجوی" سرکرده گروهک تروریستی منافقین به این کشور و تحرکات مشکوک آمریکا و متحدان عربش در ولایت هرات افغانستان خبر داده‌اند.

گفتنی است؛دولت ترامپ در راستای اقدامات جدید ضد ایرانی‌اش قرار است کمک‌های خود به گروهک تروریستی منافقین را افزایش دهد و پایگاه‌های نظامی برای این گروهک تروریستی در کشور‌های همسایه ایران احداث کند. گروهک منافقین از این پایگاه‌ها برای نفوذ به ایران و انجام عملیات خرابکارانه استفاده خواهد کرد./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، افغانستان، تروریست ها، تروریستها، حرکت های تروریستی، منافقین