حسن نوروزی مطرح کرد؛

ایران تاکنون به تمامی تعهدات برجامی خود عمل کرده است

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیر اتحادیه اروپا در اجرای ساز و کار مالی موسوم به SPV پس از خروج آمریکا از برجام گفت: زمان اتخاذ تصمیم راهبردی، جمهوری اسلامی ایران در مقابل اروپا فرا رسیده است.

 خانه ملت ؛ حسن نوروزی  با بیان اینکه از اروپاییان گلایه مندیم، چرا که ایران تاکنون به تمامی تعهدات برجامی خود عمل کرده ولی نهایتا به رغم وعده اتحادیه اروپا در ایجاد ساز و کار مالی با ایران، ظواهر امر نشان میدهد اروپا عزمی برای همکاری با ایران ندارد .
نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم با تاکید بر اینکه اروپا قصد ندارد به تعهدات خود جامه عمل بپوشاند تصریح کرد: نشانه ها حکایت از همکاری و حمایت اروپا با آمریکا دارد.
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید بزرگان دولت با قدرت و با دقت در این زمینه وارد عمل شوند تاکید کرد: وزارت امور خارجه ایران با مواضع محکم و تنقلابی به مقابله با تحریم ها و عدم اجرای تعهدات اروپا برود.

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: ایران مقتدر با حمایت از تولیدات داخلی در تامین نیازهای اولیه و ثانویه کشور، به مقابله با تحریم ها بپردازد./ 

برچسب ها

آمریکا و اروپا، اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده، اروپا