حسینعلی حاجی دلیگانی مطرح کرد؛

ملت فلسطین سازش با رژیم صهیونیستی را نمی پذیرد

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت:ملت فلسطین سازش با رژیم صهیونیستی را نمی پذیرد و در کل نسخه آمریکایی ها برای حل موضوع فلسطین کارساز نخواهد بود.

خانه ملت ؛ حسینعلی حاجی دلیگانیبا اشاره به سخنان روز گذشته وزیر امورخارجه لهستان مبنی بر اینکه از فلسطین برای شرکت در نشست ورشو برای ایجاد صلح بین اسرائیل و این کشور دعوت می شود،گفت:ممکن است در ظاهر این دعوت انجام شود؛اما هیچ گونه اثری در موضوع اصلی قدس که توسط رژیم اشغالگر صهیونیستی اشغال شده است،نخواهد داشت.

وی ادامه داد:ملت فلسطین سازش با رژیم صهیونیستی را نمی پذیرد و در کل نسخه آمریکایی ها برای حل موضوع فلسطین کارساز نخواهد بود.

عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد:اگر دعوت از سوی لهستانی ها انجام شود؛قطعا این موضوع یک دسیسه است؛ برای اینکه نگاهشان به برخورد ایران با این مسئله خواهد بود؛که جمهوری اسلامی ایران باید به گونه ای هوشمندانه با این مبحث برخورد کند که باعث سوء استفاده آمریکایی ها نشود؛تا اینکه بتوانیم مخالفت های خود را داشته باشیم.

نماینده مردم شاهین شهر به نشست روزهای آینده کنفرانس ضد ایرانی ورشو اشاره کرد و گفت:حرکتی که آمریکایی ها با برگزاری این کنفرانس می خواهند انجام دهند؛حرکتی کاملا دشمنانه است و قطعا ما با هر قیمتی روبه روی آنها خواهیم ایستاد؛اگر چه این کنفرانس هم برگزار شود هیچ سودی از آن نخواهند برد./

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،مقرر شده است که در ماه جاری نشست ورشو یا همان کنفرانس ضد ایرانی در لهستان برگزار شود؛که در همین راستا روز گذشته وزیر خارجه لهستان اعلام کرده است برای ایجاد صلح بین فلسطین و اسرائیل از وزیر امور خارجه فلسطین دبرای شرکت در اینکنفرانس دعوت خواهد شد.
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، اروپا، استکبار آمریکا، لهستان