شهریاری مطرح کرد؛

تروریست ها به اهداف خود نخواهند رسید

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان معتقد است با نزدیکی به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان سعی دارند با تعدادی عملیات کور حضور خود را نشان دهند اما هوشیاری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشورمان مانع فعالیت های موثر آنها شده است.

خانه ملت؛ حسینعلی شهریاری با اشاره به حمله تروریستی اخیر در نیک‌شهر گفت: این اقدامات به عنوان عملیات های کور تلقی می شود چرا که به نتیجه ای که تروریست‌ها می خواهند نمی رسد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بمب گذاری هفته گذشته در این شهر عنوان کرد: تروریست‌ها صرفا اقدام به کارگذاری یک بمب صوتی مقابل کلانتری کردند که در جریان خنثی کردن بمب از سوی مأموران، بمب صوتی دیگری منفجر شد اما صرفا چند نفر مجروح شدند.

وی ادامه داد: تروریست‌ها در اقدامات تروریستی خود در سیستان موفق نبوده اند و عملیات روز گذشته پایگاه بسیج نیز یک عملیات ناموفق و کور محسوب می شود چرا که نیروهای اطلاعاتی توانسته اند مانع اجرای حملات تروریستی بزرگ تر شوند.

شهریاری ادامه داد: با تمام هزینه هایی که آمریکا، عربستان سعودی، سیستم های امنیتی و اطلاعاتی پاکستان و انگلیس در مرزهای کشورمان انجام می دهند، این اقدامات تروریستی کار بزرگی محسوب نمی شود و یک کودک هم می تواند چنین اقداماتی داشته باشد.

عملیات تروریستی سال‌های اخیر در سیستان و بلوچستان اقدامات تروریستی بزرگی محسوب نمی‌شود و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی مانع فعالیت‌ تروریست‌ها در داخل استان شده‌اند.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم ادامه داد: این واقعیت وجود دارد که دشمنان به خصوص با نزدیکی به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می خواهند بگویند ما همچنان حضور داریم و این جشن را به کام ملت ایران تلخ کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه طی سال های اخیر تروریست‌ها نتوانسته اند عملیات سنگینی در استان صورت دهند و بسیاری از اقدامات صرفا در نقطه صفر مرزی بوده است، خاطرنشان کرد: سیستان و بلوچستان از امنیت کامل برخوردار بوده و شرایط برای حضور سرمایه گذاران به خصوص در منطقه چابهار وجود دارد./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، ترور، تروریست ها، تروریستها، سیستان و بلوچستان، عربستان