سیدهادی بهادری مطرح کرد ؛

ضرورت ایجاد کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی ایران و اروپا

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: راه اندازی کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی(SPA) قطعا در حل بخشی از مشکلات صنعت هواپیمایی کشور تأثیرگذار است.

خانه ملت؛ سیدهادی بهادری بر ضرورت ایجاد کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی ایران و اروپا تأکید کرد و گفت: ایجاد کانال های جدید میان ایران و کشورهای اروپایی می تواند در کاهش مشکلات اقتصادی تأثیر گذار باشد، از این رو راه اندازی کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی(SPA) نیز موثر خواهد بود.

ضرورت خلق ظرفیت‌های جدید برای دور زدن تحریم های آمریکا علیه ایران

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی آمریکا با اعمال تحریم های همه جانبه به دنبال مسدود کردن مسیر ارتباط ایران با کشورهای اروپایی است، از این رو ما باید در این شرایط از ابزارهای موجود استفاده کرده و همچنین نسبت به خلق ظرفیت های جدید اقدام کنیم.

بحران ناوگان هوایی کشور؛ وجود موانع بسیار در تأمین قطعات و نوسازی هواپیماها

وی افزود: امروز ناوگان هوایی کشور با مشکلات بسیاری در عرصه تأمین قطعات و همچنین نوسازی هواپیماها روبه رو است و این مسئله موجب بروز مشکلات در میزان پروازها و بروز مسائلی مانند تأخیر در پرواز هواپیماها شده است.

راه اندازی کانال گامی در حل مشکلات صنعت هواپیمایی(SPA)

راه اندازی کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی(SPA) قطعا در حل بخشی از مشکلات صنعت هواپیمایی کشور تأثیرگذار است، به ویژه آن که در این کانال سه کشور تأثیرگذار اروپایی یعنی انگلیس، آلمان و فرانسه حضور خواهند داشت
بهادری ادامه داد: راه اندازی کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی(SPA) قطعا در حل بخشی از مشکلات صنعت هواپیمایی کشور تأثیرگذار است، به ویژه آن که در این کانال سه کشور تأثیرگذار اروپایی یعنی انگلیس، آلمان و فرانسه حضور خواهند داشت.

خرید تجهیزات و هواپیماهای جدید از مسیر کانال (SPA)

وی گفت: حضور کشوری مانند فرانسه در کانال (SPA) با توجه به فعالیت شرکت ایرباس بسیار مثبت و مفید خواهد بود به شرط آنکه تمام مسائل و ابعاد تبادلات مالی و اقتصادی برای خرید تجهیزات و هواپیماهای جدید مد نظر قرار گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: به نظر من ایجاد کانال ویژه خرید هواپیما و تجهیزات هواپیمایی می تواند دریچه ای به سمت نوسازی و توسعه صنعت هواپیمایی بگشاید./

 

برچسب ها

آمریکا و اروپا، اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده، اروپا، اقتصاد اروپا، سازمان هواپیمایی، سازمان هواپیمایی کشور