حاجی دلیگانی تاکید کرد؛

حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کرد مردم پای انقلاب ایستادند

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: شرکت مردم در راهپیمایی بار سنگینی را بردوش مسئولان گذاشته است و دلیل آن هم این واضح است چرا که مردم با حضورشان ثابت کردند پای انقلاب ایستاده اند و درواقع مسئولان هم باید با رفع مشکلات مردم اثبات کنند که همچنان عاشق مردم و خادم ملت هستند.

 ۴۰  خانه ملت ؛ حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: بنده امروز با شرکت خود در راهپیمایی چند شهر حوزه ی انتخایه ام حضور پر شور مردم را مشاهده کردم و البته در سراسر کشور هم میلیون ها ایرانی در جشن چهل سالگی انقلاب شرکت کردند که این حضور گسترده عشق مردم به انقلاب را می رساند.

دولتمردان باید آنچه را که مقام معظم رهبری رهنمود می کنند؛ اجرایی کنند

وی افزود: مردم انقلاب را دوست دارند چرا که این نظام متعلق به آنها است و هرجایی که برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب لازم باشد حضور پیدا می کنند.

نماینده مردم شاهین شهر با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به مسئولان تصریح کرد: دولتمردان باید آنچه را که مقام معظم رهبری رهنمود می کنند؛اجرایی کنند.

مسئولان نسخه شفا بخش اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند

وی در ادامه افزود: برخی از مسئولان که تفکرات غربی در آن ها رخنه کرده است باید از این تفکر دوری گزینند و به آغوش مردم بازگردند و همچنین نسخه شفا بخش اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی به وضعیت نامساعد اقتصادی مردم اشاره و تاکید کرد: مسئولان باید برای بر طرف کردن مشکلات معیشتی مردم چاره جویی کنند تا اینکه ملت از شرایط فعلی خارج شوند و ثبات اقتصادی را در زندگی خود لمس کنند.

مردم بین مسئولان و اصل نظام وانقلاب تفاوت قائل هستند

دلیگانی به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اشاره و تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن به معنای آن نیست که از مسئولان راضی هستند؛ چرا که مردم بین مسئولان و اصل نظام وانقلاب تفاوت قائل هستند.

وی افزود: شرکت مردم در راهپیمایی بار سنگینی را بردوش مسئولان گذاشته است و دلیل آن هم این واضح است چرا که مردم با حضورشان ثابت کردند پای انقلاب ایستاده اند و درواقع مسئولان هم باید با رفع مشکلات مردم اثبات کنند که همچنان عاشق مردم و خادم ملت هستند./

 

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، استقلال، استقلال اقتصادی، انقلاب اسلامی، راهپیمایی، راهپیمایی 22 بهمن