احد آزادی خواه مطرح کرد؛

مردم با حضورشان در راهپمایی ۲۲ بهمن حمایتشان از ولایت فقیه را به نمایش گذاشتند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد مردم با حضورشان در راهپمایی ۲۲ بهمن امسال حمایتشان از ولایت فقیه را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که در هر شرایطی پشت سر رهبر انقلاب ایستاده اند تا از کیان ایران دفاع کنند.

 خانه ملت ؛ احد آزادیخواه با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: ملت ایران امروز دوشادوش همدیگر برای تجدید بیعت با انقلاب اسلامی در مراسم جشن انقلاب حضور یافتند که رخدادی شگرف بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب مردمی کشورمان همواره با حمایت مردمی همراه بود و این موضوع رمز ماندگاری نظام اسلامی است، اظهار کرد: متاسفانه سیاستمداران کشورهای غربی تصور می کنند که انقلاب ایران جدای از خواست مردمی است در حالی که ایران در سال 57 با خواست مردم متحول شد و نظامی اسلامی شکل گرفت.

وی با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال لبیک دیگری به رهبر انقلاب بود، ادامه داد: در واقع مردم حمایتشان از ولایت فقیه را برای جهانیان به نمایش گذاشتند و نشان دادند که در هر شرایطی پشت سر رهبر انقلاب ایستاده اند تا از کیان ایران دفاع کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به بازتاب جشن چهل سالگی انقلاب در رسانه های خارجی، تصریح کرد: می توان اذعان کرد که مراسم 22 بهمن هر سال به سوژه خاص و شگرفی برای رسانه های دنیا تبدیل شده زیرا هیچ کشوری از چنین پشتیبانی مردمی برخودار نیست و وقتی جشن سالگرد استقلال کشوری با این مشارکت برگزار می شود حتما دارای مفاهیمی است که می تواند در قاب تصویر نشان داده شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اتحاد مردم در مراسم 22 بهمن امسال درسی برای مسئولان بود، خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب در سخنانی تاکید کردند که افراد باید از اختلافات پرهیز کنند و مردم در این راهپیمایی فصل الخطاب بودن بیانات ایشان را نشان دادند از این رو برخی مسئولان نیز باید با کنار گذاشتن اختلاف سلیقه های فقط به رفع مشکلات و سربلندی ایران فکر کنند./
 

برچسب ها

22 بهمن، آرمان های انقلاب اسلامی، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی، انقلاب ایران، انقلاب فرهنگی، راهپیمایی 22 بهمن