رضایی مطرح کرد ؛

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن پشتیبانی از ولایت فقیه بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حضور شگفتی ساز مردم در مراسم ۲۲ بهمن بیانگر حمایت و پشتیبانی مردم از ولایت فقیه بود.

 خانه ملت ؛ محمد ابراهیم رضایی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: علی رغم وجود آب و هوای ناپایدار و شرایط جوی نامساعد در برخی از استانها، مردم بدون هیچ چشم داشتی در مراسم جشن انقلاب شرکت کردند که این امر قابل تقدیر و ستایش است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در هیچ کشوری نمی توان مشاهده کرد که مردم در مراسم انقلابشان حضور میلیونی و گسترده داشته باشند، اظهار کرد: در واقع در اکثر کشورها در جشن سالروز انقلابشان فقط شاهد رژه نیروهای مسلح هستیم در حالی که جشن انقلاب اسلامی ایران کاملا مردمی برگزار می شود که بیانگر ماهیت و اصالت انقلاب بر مبنای حمایت و پشتیبانی مردمی است.

وی ادامه داد: می توان به جرات گفت که حضور مردم در مراسم 22 بهمن سال جاری بی نظیر بود و چنین مشارکتی در سال های گذشته تجربه نشده است؛ بر این اساس باید اذعان کرد که اعتماد مردم به نظام افزایش یافته و همه جامعه پشتیبان ولایت فقیه هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به بازتاب جشن چهل سالگی انقلاب در رسانه های خارجی، تصریح کرد: خبرنگاران و اهالی رسانه های خارجی همه ساله با شگفتی انقلاب مواجه می شوند زیرا چنین مشارکت مردمی را هیچگاه تجربه نکرده اند؛ همچنین باید اذعان کرد وقتی حقایق راهپیمایی 22 بهمن از طریق این رسانه ها برای مردم دنیا منعکس شود، حتما سردمداران آمریکایی شرمنده خواهند شد زیرا دروغ هایشان برملا می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دهه پنجم انقلاب اسلامی نیز در پیش رو است و باید با شتاب بیشتری برای تحقق آرمان ها و اهداف انقلاب حرکت کرد تا شاهد شکوفایی بیشتر ایران در عرصه های بین المللی باشیم./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، خبرنگاران، راهپیمایی، راهپیمایی 22 بهمن