دهقانی فیروز آبادی مطرح کرد؛

سیاست یک جانبه گرایی در اقتصادی و امنیتی آمریکا پروژه شکست خورده است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: آمریکا به دنبال دیکته سیاست های غلط خود به دیگر کشورها است اما عدم همراهی بسیاری از کشورها در نشست ورشو نشان داد که دست آمریکا برای افکار عمومی جهان رو شده است.

 خانه‌ملت؛  کمال دهقانی فیروز آبادی با اشاره به نشست ورشو، گفت: آمریکا در حوزه اهداف نشست ورشو و سطح شرکت کنندگان با شکست روبه رو شد، اهداف اولیه اعلام شده این نشست ضدایرانی بود، در واقع آمریکا با برگزاری این نشست دنبال تحقق اهداف و استراتژی مقابله با ایران و ایران هراسی بود.

نماینده مردم تفت، میبد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکا در جلسه شورای امنیت با موضوع ضدایرانی نیز به دنبال تحقق این اهداف بود اما با شکست مواجه شدند، آمریکا با این اقدامات به دنبال کمک به رژیم اشغالگر قدس در منطقه است اما پیش از هر اقدامی شکست خورده است.

سیاست‌ یک جانبه گرایی در اقتصادی و امنیتی آمریکا پروژه شکست خورده است

وی افزود: برگزار کنندگان اجلاس نیز به طرح مسائل دیگر به عنوان اهداف این نشست پرداختند، آمریکا بعد از شکست‌های پی در پی و ایده یک جانبه گرایی در عرصه بی‌الملل باید دست از این سیاست‌ها بردارد زیرا سیاست‌های یک جانبه گرایی در زمینه های اقتصادی و امنیتی پروژه شکست خورده هستند.

دهقانی فیروز آبادی یادآور شد: آمریکا در منطقه غرب آسیا هر سیاستی که اعمال کرده یا جنگ و خونریزی که به پا کرده یا حمایت از صدام حسین، داعش یا کودتای 28 مرداد ایران قبل انقلاب یا حمایت از رژیم اشغالگر قدس شکست خورده است، مجموع این اقدامات نشان از سیاست‌های غلط و نادرست آمریکا است.

دست آمریکا برای افکار عمومی جهان رو شده است

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: آمریکا با برگزاری اجلاس‌های مختلف به ویژه نشست ورشو سعی داشت تا سیاست‌های غلط خود را به دیگر کشورها دیکته کند اما عدم همراهی بسیاری از کشورها نشان داد که دست آمریکا برای افکار عمومی جهان رو شده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: روند این نوع اقدامات آمریکا در سوریه با مداخله نظامی در این کشور و نهایتا شکست و خروج نظامیان از سوریه کاملا مشهود است./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، امنیت، امنیت اقتصادی