زاهدی تاکید کرد؛

قطعا دولت پاکستان باید پاسخگوی حادثه تروریستی زاهدان باشد

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: وی افزود: کشور پاکستان پایگاه تروریست ها است و قطعا دولت پاکستان باید پاسخگوی این حادثه تروریستی باشد و انتظار می رود که دولت پاکستان در برخورد با تروریست ها به صورت جدی عمل کند و اجازه ندهد در خاک آن کشورعملیات تروریستی علیه کشورمان شکل بگیرد.

 خانه ملت؛ محمد مهدی زاهدی با اشاره به حادثه تروریستی زاهدان که منجر به شهادت جمعی از مرزبانان کشورمان شده است،گفت: این عملیات تروریستی در خارج از کشور برنامه ریزی شده بود و کشورهایی از قبیل آمریکا و اسرائیل با تمام توان از این تروریست ها حمایت می کنند.

قطعا دولت پاکستان باید پاسخگوی حادثه تروریستی زاهدان باشد

وی افزود: کشور پاکستان پایگاه تروریست ها است و قطعا دولت پاکستان باید پاسخگوی این حادثه تروریستی باشد.

نماینده مردم کرمان و راور تصریح کرد: انتظار می رود که دولت پاکستان در برخورد با تروریست ها به صورت جدی عمل کند و اجازه ندهد در خاک آن کشورعملیات تروریستی علیه کشورمان شکل بگیرد.

سپاه مقتدر انتقام سختی از تروریست ها خواهد گرفت

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انجام چنین حادثه تروریستی بیانگراین است که یا دولت پاکستان در مقابله با تروریست ها ناتوان است و یا اینکه در درون سرویس های امنیتی این کشور کسانی هستند که با تروریست ها همکاری و آنها را حمایت می کنند.

عضو مجمع نمایندگان اظهار کرد: قطعا جمهوری اسلامی ایران و سپاه مقتدر در آینده ای نه چندان دور انتقام سختی از این تروریست ها خواهند گرفت./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، تروریست ها، تروریست های تکفیری، تروریستها، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاکستان