بهروز نعمتی مطرح کرد؛

ایجاد انگیزه در بورس نفت با فروش تمام محصولات نفتی ازجمله پتروشیمی ها

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اعتقاد به اینکه نبود اطمینان لازم اصلی ترین دلیل شکست عرضه نفت در بورس است، گفت: خریداران و سرمایه داران باید از ادامه عرضه در ماه ها و سال های آینده مطمئن باشند.

خانه ملت ؛ بهروز نعمتی با اشاره به عرضه مرحله چهارم نفت در بورس و عدم مواجه آن با اقبال فروش، گفت: اقبال عمومی از بورس نفت نیازمند ایجاد انگیزه در میان خریداران است لذا باید بیش از هر مسئله‌ای ابتدا خریداران نسبت به عرضه همیشگی اطمینان حاصل کنند.

ایجاد انگیزه در بورس نفت با فروش تمام محصولات نفتی ازجمله پتروشیمی‌ها

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین باید تمام محصولات نفتی ازجمله پتروشیمی‌ها نیز امکان عرضه در بازار بورس را پیدا کنند تا با ایجاد تنوع، انگیزه، سرمایه‌گذاری در این حوزه افزایش یابد و حلاوت و شیرینی لازم برای سرمایه‌گذاران ایجاد شود.

ایراد قانونی بر سر راه عرضه نفت در بورس و عدم استقبال از این عرضه وجود ندارد

وی در حالی که معتقد است ایراد قانونی بر سر راه عرضه نفت در بورس و عدم استقبال از این عرضه وجود ندارد، اضافه کرد: نبود اطمینان لازم را باید اصلی‌ترین دلیل شکست عرضه نفت دانست چراکه خریداران و سرمایه‌داران باید از ادامه عرضه در ماه‌ها و سال‌های آینده مطمئن باشند تا سرمایه‌گذاری آن‌ها به باد نرود اما هنوز باوجود 4 مرحله این عرضه، اطمینان لازم ایجاد نشده است.

خریداران و سرمایه‌داران باید از ادامه عرضه نفت در بورس در ماه‌ها و سال‌های آینده مطمئن باشند تا سرمایه‌گذاری آن‌ها به باد نرود اما هنوز باوجود 4 مرحله عرضه، اطمینان لازم ایجاد نشده است
فروش ماهانه یک میلیون بشکه نفت در بورس طی سال آینده

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 مبنی براینکه دولت باید ماهانه یک میلیون بشکه نفت در بورس طی سال آینده به فروش برساند، اظهار کرد: دولت برای اجرای این قانون چاره‌ای جزء رفع موانع بر سر راه فروش ندارد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد نفتی، بازار بورس، بورس