دکتر جلالی:

باید به دولت کمک کنیم

نماینده مردم تهران گفت: بار اداره کشور بر دوش دولت است، باید به دولت کمک کنیم تا مسئولیت های خود را به درستی به سرانجام برساند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی عصر دوشنبه به خبرنگار سیاسی ایرنا، گفت: شرایط کنونی کشور به گونه ای است که ما با جدیت در مقابل آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای مرتجع منطقه ایستاده ایم؛ دشمنان ما تلاش می کنند که سد خود را در برابر جمهوری اسلامی ایران مستحکم کنند؛ اقتضای این ایستادگی و مقاومت، ما را بر این می دارد که در داخل کشور منسجم باشیم.

وی افزود: در داخل کشور نباید با هم بجنگیم؛ می توانیم در انتخابات رقابت داشته باشیم، اما اکنون شرایط کشور به صورتی است که باید با هم منسجم باشیم.

این نماینده مجلس ادامه داد: طرح استیضاخ و عدم کفایت رییس جمهوری در این شرایط، انحرافی است؛ اگر چه این امر حق نمایندگان و مجلس است.

وی افزود: با توجه به اینکه بار اداره کشور بر دوش دولت سات؛ باید به دولت کمک کنیم و نباید در مقابل دولت سنگ اندازی کنیم؛ حتی مشی امام و رهبری در همه دولت ها؛ کمک و همکاری بوده است تا آنها بتوانند بار مسئولیت خود را به سرانجام برسانند.

انتهای پیام /*

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، دکتر جلالی