محمدی مطرح کرد؛

توسعه وسایل نقلیه همگانی و فرهنگ عمومی استفاده از حمل ونقل عمومی

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه انتقال اموراداری به سیستم مجازی راهکاری اساسی برای کنترل ترافیک پایتخت است،گفت: کلان شهر تهران مشکل جدی حمل ونقلی دارد .

خانه ملت ؛ داود محمدی درباره وضعیت وسایل نقلیه همگانی در کشور،گفت: در کنار توسعه وسایل نقلیه همگانی، فرهنگ عمومی استفاده از حمل ونقل عمومی نیز باید ترویج داده شود تا بتوان حجم ترافیک شهری رابه شرایط استاندارد رساند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از سوالات اساسی که در زمینه حجم ترافیک شهری پایتخت مطرح است، این است که چرا ساعت ۱۰ صبح نیز مترو شلوغ و پرازدحام است زیرا در این زمان می بایست، بسیاری از افراد برسر کار خود حاضر باشد بنابراین مشخص است که این نوع ازدحام در مترو سوال برانگیز است.

شلوغی و ازدحام شهروندان درمترو نیازمند بررسی‌های کارشناسی محور

محمدی افزود: شلوغی و ازدحام شهروندان درمترو نیازمند بررسیهای کارشناسی محور است تا بتوان به طریقی معضل شلوغی و ترافیک‌ تهران را مرتفع کرد و این در حالی است که یکی راهکارهای اساسی کارشناسی شده این است که ما در مرکز روستاها و استان ها برای افراد کار تعریف کنیم زیرا زمانی که کار برای جوانان جویایی کار درشهرستان ها فراهم نشود، خواه و ناخواه مجبور هستند، تن به مهاجرت به کلان شهرها بدهند.

افزایش واگن‌های مترو متناسب با حجم ورود مسافرین

وی ادامه داد:واگن های مترو نیز می بایست همسو با جمعیت ورودی به مترو افزایش یابد تا از ازدحام مسافرین در مترو کاسته شود.

انتقال اموراداری به سیستم مجازی راهکاری اساسی برای کنترل ترافیک پایتخت

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه پایتخت مشکل جدی حمل ونقلی دارد یادآورشد: انتقال امور اداری کشور به سیستم مجازی راهکاری اساسی برای کنترل ترافیک شهری بر اثر کنترل مراجعات اداری غیر ضروری روزمره در کشور است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ترافیک، توسعه مترو، مترو