موسوی مطرح کرد؛

"گام دوم انقلاب" و نقش و وظایف جوانان در راهبری انقلاب

رییس فراکسیون جوانان مجلس، با بیان اینکه امید رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب به جوانان است، گفت:اصولا جوانگرایی مدیریتی در شرایط فعلی کشور یک شعار لوکس نیست، بلکه الزامِ گذار به توسعه است.

خانه ملت؛ سید فرید موسوی با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری درباره "گام دوم انقلاب" و نقش و وظایف جوانان در راهبری انقلاب، گفت: فراکسیون جوانان برای تحقق منویات مقام معظم رهبری از مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی تقاضا کرده تا برنامه های عملیاتی برای تحقق رهنمودهای رهبری را تدوین کند.

رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه امید رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب به جوانان است، افزود: در حال حاضر نوبت جوانان است تا مسئولیت ها را بر شانه‌های خود بگیرند، و با درس گرفتن از تجربه‌های گذشته ، نگاه مدیریتی و روحیه خلاق خود را در سطوح مختلف به کار بندند.

مدیران نسل‌های اول انقلاب باید جای خود را به جوان تر‌ها دهند

وی با اشاره به اینکه همواره از مسئولان درخواست شده به جوانان اطمینان کنند، ادامه داد: مدیران نسل‌های اول انقلاب باید جای خود را به جوان تر‌ها دهند تا فکر نو و نشاط جوانی در ترکیب با تجربه نسل قبل، توسعه ایران را پیش برد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اصولا جوانگرایی مدیریتی در شرایط فعلی کشور یک شعار لوکس نیست، بلکه الزامِ گذار به توسعه است، لذا اگر از حرکت به سمت توسعه کشور حرف می‌زنیم، باید الزامات آن را هم بپذیریم که یکی از پایه‌ای ترین این الزامات، بهره گرفتن از ظرفیت‌های مدیریتی جوان در سطوح مختلف است.

برنامه فراکسیون جوانان در سال آینده، در تحقق جوانگرایی استوار خواهد بود

وی با بیان اینکه نمی‌شود شعار توسعه داد اما وقتی به بایدهای اولیه برنامه‌ریزی‌های توسعه‌ای می‌رسیم، در برابر آنها مقاومت کرد و به صندلی‌ها چسبید، افزود: وضعیت فعلی کشور حاصل همین نگرش‌‌هاست و اگر تحولی باید صورت بگیرد، همانطور که مقام معظم رهبری بر آن تاکید کردند نیل به این تحول از مسیر اعتماد به مدیریت جوانان می‌گذرد.
رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: برنامه فراکسیون جوانان در سال آینده، در تحقق جوانگرایی و تزریق توان مدیریتی جوانان به بدنه مدیریتی کشور استوار خواهد بود./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال جوانان، انقلاب اسلامی، تسهیلات ازدواج جوانان، جمهوری اسلامی ایران، جوان، جوان و تحصیلکردگان عالی