جمالی نوبندگانی مطرح کرد؛

فشارهای صهیونیست ها برای اثرگذاری بر توازن قدرت های منطقه در سوریه اثربخش نخواهد بود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:بشار اسد با حضورش در تهران و دیدار با مقامات کشورمان بر تبلیغات سوء بسیاری از مزدوران داخلی و خارجی سوریه خط بطلان کشید.

 خانه ملت؛  جمالی نوبندگانی  با اشاره به سفر بشار اسد رئیس جمهوری سوریه به کشورمان گفت:سفر بشار اسد به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری و سایر مقامات کشور، نشان‌دهنده چند موضوع مهم بود.

وی افزود :یکی از موضوعات مهم سفر بشار اسد به ایران این بود که سوریه پس از شرایط حمله نیروهای مرتجع منطقه،آمریکایی‌ و صهیونیست‌ها که همه به دنبال سقوط نظام قانونی بشار اسد بودند،از این مرحله عبور کرده و به یک ثبات سیاسی رسیده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به گذار سوریه از بحران،مطرح کرد:بشار اسد صحبت از هماهنگی و همکاری ها برای بازسازی سوریه می کند و این موضوع نشان دهنده این است که بشار، گذر سوریه از بحران را بشارت می دهد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه جمهوری اسلامی ایران همچنان بازیگر اول سوریه است،اظهار کرد:بشار اسد با حضورش در تهران نشان داد برخی از کشورهای منطقه که خودشان عامل جنگ افروزی در منطقه بودند،توطئه اقتصادی انجام دادند و به زعم خودشان برای مقابله با نفوذ جمهوری اسلامی در سوریه سفارت خانه شان را باز می‌کردند؛اما بشار اعلام کرد که جمهوری اسلامی همچنان بازیگر اول سوریه است.

فشارهای صهیونیست‌ها برای اثرگذاری بر توازن قدرت های منطقه در سوریه اثربخش نخواهد بود

جمالی نوبندگانی با بیان اینکه بشار با حضورش در تهران و دیدار با مقامات کشورمان بر تبلیغات سوء بسیاری از مزدوران داخلی و خارجی خط بطلان کشید،مطرح کرد:موضوعی که به نظر من خیلی اهمیت داشت,صحبت های بشار اسد بود که بسیار نسبت به کمک های جمهوری اسلامی احساس قدردانی داشت و آن را بیان کرد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد:موضوع دیگری که وجود دارد این است که بشاراسد به رژیم صهیونیستی هم نشان داد که حتما این همکاری های همه جانبه عمیق و استراتژیک جمهوری اسلامی و جمهوری عربی سوریه ادامه خواهد داشت و فشارهای صهیونیست‌ها برای اثرگذاری بر توازن قدرت های منطقه در سوریه اثربخش نخواهد بود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، بحران سوریه، حل بحران سوریه، داعش، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، سوری، سوریه، صهیونیست، صهیونیست ها