رضایی مطرح کرد؛

منافقین ابزار سیاست های استعماری انگلیس،آمریکا

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می گوید:سالها است که مردم آزاده و بیدار دنیا هم می دانند که عربستان هزینه های فعالیت های تروریستی منافقین و دیگر گروه های تروریستی در جهان را تامین می کند.

خانه ملت ؛ محمد ابراهیم رضایی با اشاره به کمک های مالی آل سعود به گروه های تروریستی از جمله سازمان منافقین گفت:منافقین همیشه ابزار دست اعمال سیاست های استعماری انگلیس،آمریکا و برخی از کشورهای منطقه و اروپایی علیه ملت ایران بوده اند.

وی افزود: گروه هایی مانند سازمان منافقین هیچ آبرویی نزد ملت ایران ندارند و در جهت اعمال فشار علیه جمهوری اسلامی ایران و به سمت و سوی سیاست‌های آمریکا گام برمی دارند.

رضایی با اشاره به کمک های مالی عربستان به سازمان تروریستی منافقین،در ادامه مطرح کرد:سالها است که ما خودمان می دانیم که عربستان هزینه‌های فعالیت های تروریستی منافقین را تامین می‌کند،امروز خود آمریکایی‌ها با اهدافی که دارند کم کم این فشارها را به عربستان هم اضافه می‌کند.

نماینده مردم خمین در مجلس تاکید کرد:به نظرم آمریکا می خواهد بازهم منابع عربستان را چپاول کند و اهمیتی به آشکار شدن چهره واقعی آل سعود نمی دهد،حاکمیت عربستان متزلزل است؛چراکه آمریکا حتی متحدان خودشان را قربانی می کند و گناهان پشت پرده آل سعود را آشکار می کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه استکبار جهانی از آگاهی مردم ایران و حضورشان در صحنه می ترسد،مطرح کرد:آمریکا قصد داشت تمام دنیا را با جمع کردن در نشست ورشو علیه ایران متحد کند که خوشبختانه در این امر نیز شکست خورد و در بیانیه پایانی نشست ورشو، نامی از ایران برده نشد.

وی ادامه داد:گروهک منافقین با بودجه‌ای که از سوی آمریکا و برخی کشورهای منطقه می‌گیرند، تمام تلاش خود را کردند تا با وعده پول برخی افراد را در حاشیه نشست ورشو جمع کنند، ولی با راهپیمایی باشکوه ملت بزرگ ایران در ۲۲ بهمن نقشه های آنها نقش برآب شد.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش سیاهی لشکر منافقین برای آمریکا در اکثر همایش ها تصریح کرد: منافقین یک گروه تروریستی بودند که سال‌های سال برای همه دولت‌ها و مردم بیدار و آزاده جهان چهره پلید و ماهیتشان آشکار است.

وی با اشاره به اینکه عربستان گزینه مناسبی برای پیشبرد سیاست های ترامپ است،مطرح کرد:به نظر من سیاست های ترامپ از چارچوب خاصی برخوردار نیست و به نظر می رسد که تغییرات در سیاست های وی لحظه ای است؛روی مواضع ترامپ خیلی نمی شود حساب باز کرد.

گفتنی است؛حمایت فرقه ی رجوی از سعودی ها البته تازگی ندارد. در حالی که بازوی تروریستی و شکنجه گر سعودی ها در منطقه یعنی داعش که جنایات آن در طول تاریخ بی سابقه است، از سوی مجاهدین خلق "عشایر انقلابی" و " انقلابیون عراق" خوانده می شود ،بدیهی ست که هواداری از آل سعود در دستور کار مجاهدین خلق قرار گرفته است. همچنین تاکنون گزارش های بسیاری از حمایت مالی سعودی ها از فرقه رجوی در رسانه ها منتشر شده است و دیدار مریم رجوی با مقامات سعودی در پاریس ااز حسن روابط میان رجوی و آل سعود پرده برمی دارد./
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تروریست ها، تروریست های تکفیری، تروریستها، تروریسم، منافقین