محمودی شاه نشین مطرح کرد؛

ضرورت حفظ همدلی و انسجام ملی

کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: واکنش برخی فعالان سیاسی از اعلام وضعیت بحرانی سال آینده کشور با توجه به انتخابات سال آینده مجلس بیشتر جنبه سیاه نمایی دارد.

 خانه ملت؛ محمد محمودی شاه نشین در پاسخ به اینکه آیا توئیت ها و هشدارهای برخی فعالان سیاسی نسبت به وضعیت بحرانی سال آینده کشور ، تنها یک هشدار است یا سیاه نمایی گفت: چند نگرش نسبت به رفتار و هشدارهای فعالان سیاسی میتوان داشت که یکی از انها نشأت گرفته از نگرانی است این در حالیست که عده ای دیگر با غرضورزی و به بهانه ناتوانی دولت و تخریب عملکردش میخواهند به ردم بگویند از این دولت آبی برایتان گرم نمیشود .

وی با تاکید بر اینکه امروز کشور نیاز به همدلی دارد تا از این بزنگاه سخت عبور کنیم گفت: تجربه ی 40 سال انقلاب نشان داده هر زمان فشار خارجی وتحریم ها یکباره زیاد شده ، مردم با انسجام و همدلی بر مشکلات فائق آمده اند.

نماینده مردم شهریار ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم سال آینده گرچه بر روی کاغذ سالی سخت عنوان میشود اما در سایه انسجام و همدلی مردم به سختی سپری نخواهد شد،چرا که در شرایط کنونی احساس مشکل و وضعیت بحرانی کشور بیشتر از شرایط واقعی است.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات کشور ، پررنگتر مطرح میشود، گفت: معتقدم در سال آینده مردم و حتی فعالان سیاسی فارغ از هایلایت کردن مشکلات با همراهی و همدلی عمل خواهند کرد./ انتهای پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، انسجام ملی، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها، جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی ایران