نانواکناری مطرح کرد؛

استفاده از ابزارهای تبلیغاتی در جهت توسعه گردشگری کشور

عضو فراکسیون گردشگری مجلس بر لزوم توسعه گردشگری عشایری در کشور و استفاده از ظرفیت آن در جذب گردشگر داخلی و خارجی تاکید کرد.

خانه ملت ؛ ولی‌الله نانواکناری در خصوص لزوم توسعه گردشگری عشایری در کشور گفت: گردشگری عشایری جاذبه ای بسیار بکر برای گردشگرانی است که خواهان استفاده از فرهنگ غنی عشایر می باشند؛ چراکه تمامی مراحل زندگی عشایر در کشور می تواند جاذبه دیدنی برای گردشگران داخلی و خارجی ایجاد کند.

زیرساخت های لازم برای گردشگری عشایری ایجاد شود

عضو فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مکان زندگی عشایر و طبیعت بسیار دیدنی این مناطق جاذبه ای بسیار مهیج برای گردشگران خواهد بود، به شرطی که زیرساخت های آن فراهم باشد و گردشگران داخلی و خارجی با شناختی دقیق از زندگی عشایر، از گردشگری عشایری استفاده کنند.

از ظرفیت های گردشگری کشور استفاده کامل نشده است

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس افزود: متاسفانه فرهنگ سازی مطلوبی در جهت معرفی زندگی عشایر و هم چنین ظرفیت های گردشگری کشور توسط مسئولان مربوطه صورت نگرفته است؛ چراکه باید گفت که چه میزان از ظرفیت جنگل های کشور، در کنار آن از دریا و سواحل زیبا و هم چنین دشت های پهناور و دیدنی کشور استفاده شده است؛ چراکه اگر از این ظرفیت استفاده می شد، بسیاری از مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور را برطرف می کرد.
وی تصریح کرد: عشایر در سراسر کشور و جای جای ایران اسلامی وجود دارد و می تواند زمینه بسیار مناسبی در تقویت گردشگری کشور شود که توجه به آن نیازمند همت تمامی مسئولان فرهنگی کشور علی الخصوص سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است.

استفاده از ابزارهای تبلیغاتی در جهت توسعه گردشگری کشور

عضو فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و مناطق آزاد مجلس خاطرنشان کرد: امروزه گردشگری در جهان به عنوان صنعت شناخته می شود و اگر مسئولان قصد توسعه صنعت گردشگری دارند، باید با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی، گردشگری کشور را تقویت کرده و برای کشور درآمد سرشار بدست آورند./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بخش گردشگری، بودجه گردشگری، تقویت صنعت گردشگری، تور های گردشگری، توریسم و صنعت گردشگری، توسعه گردشگری، حوزه گردشگری