بروجردی مطرح کرد؛

لزوم تشکیل اجلاس فوق العاده کشورهای اسلامی

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:گسترش اسلامی ستیزی تنها امنیت مسلمانان را در سراسر دنیا به مخاطره نمی اندازد و همه شهروندان کشور های درگیر این موضوع در آتش نا امنی و تروریست خواهند سوخت.

خانه‌ملت ؛علاالدین بروجردی  با اشاره به اقدامات تروریستی دیروز نیوزلند و امروز در لندن علیه مسلمانان و کشتار وحشیانه نمازگزاران گفت:این اتفاق نمونه بارز اسلام ستیزی است که از سوی مقامات رسمی و یا احزاب تند روی برخی کشور های غربی به سرکردگی ترامپ حمایت می شود و قطعا امنیت همه را به مخاطره می اندازد و به مسلمانان محدود نمی شود.

وی افزود:کشور هایی که به نحوی از رژیم ضد اسلام و کودک کش صهیونیستی حمایت می کنند شریک این جنایات در سراسر دنیا هستند و باید بدانند به زودی آتش گسترش تروریست علیه اقلیت های دینی مذهبی و برخورد ناشیانه و سرسری با عاملان جنایت علیه مسلمانان دامن آنها را نیز خواهد گرفت و پس از آن هیچ کشوری در دنیا امنیت نخواهد داشت.

بروجردی با بیان اینکه واکنش سرد و کم رمق رسانه های غربی نسبت به این حوادث نشان دهنده عدم صداقت آنها در انعکاس وقایع است تاکید کرد: رسانه های غربی در واکنش به حملات مشابه علیه اتباع غیر مسلمان خود مدت ها با حساسیت و انعکاس گسترده افکار عمومی را نسبت به محکومیت این وقایع تشویق می کنند لذا غربی ها باید به سرعت مواضع خود را در قبال این گونه اقدامات به شکل روشن،شفاف و عملی بیان کنند و نسبت به امنیت اتباع مسلمانان خود حساس باشند.

وی در تصریح کرد:پیشنهاد وزیر امور خارجه کشورمان برای تشکیل اجلاس فوق العاده ی کشورهای اسلامی مورد حمایت ما خواهد بود و باید هرچه سریع تر تشکیل شود و هیاتی به منظور برسی ابعاد مختلف کسترش این گونه وقایع تشکیل گردد.
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اسلام، رژیم صهیونیستی، صهیونیست