انارکی محمدی مطرح کرد؛

توسعه طرح های بوم گردی راهکاری برای کاهش نرخ بیکاری در کشور

نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه جایگاه واقعی کرمان در نقشه گردشگری پر رنگ نیست،گفت: ورود کرمان به حوزه گردشگری بین المللی نیازمند پر رنگ شدن استان کرمان در نقشه گردشگری کشور است.

خانه ملت ؛ احمد انارکی محمدی درباره وضعیت گردشگری استان کرمان،گفت: متاسفانه استان کرمان با توجه به قابلیت‌های بی نظیری که در حوزه گردشگری دارد اما جایگاه مناسبی در زنجیره گردشگری میراث فرهنگی وگردشگری کشور ندارد که این امر به هیچ وجه ممکن توجیه منطقی ندارد.

توسعه طرح های بوم گردی راهکاری برای کاهش نرخ بیکاری در کشور

نماینده مردم رفسنجان وانار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه برنامه ریزی بر روی طرح های بوم گردی می تواند علاوه بر اشتغالزایی درآمد بهینه ای را نیز نصیب اقتصاد کشور کند تصریح کرد: استفاده از فارغ التحصیلان گردشگری و هتلداری ، روند ومسیر استفاده از ظرفیتهای گردشگری استان کرمان را هدفمند و تخصصی می‌کند.

آمایش ظرفیت‌های باستانی و طبیعی راهکار جذب فراگیر گردشگر بین المللی

وی ادامه داد: آمایش ظرفیت‌های باستانی و طبیعی راهکار جذب فراگیر گردشگر بین المللی است و این درحالی است که این امر نیازمند نگاه توسعه مند و فراگیر است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآورشد: استفاده از ظرفیتهای اقتصادی و طبیعی گردشگری استان کرمان بطور حتم می تواند رونق ورود گردشگر به کشور را رقم بزند و این در حالی است که برای توسعه گردشگری در کشور باید ظرفیت‌های استانهای مختلف کشور در نقشه گردشگری پر رنگ دیده شود تا بتوان توریستهای مختلف را با سلایق مختلف به کشورمان دعوت کرد./

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بخش گردشگری، بودجه گردشگری، تقویت صنعت گردشگری