یارمحمدی مطرح کرد؛

شگردهای جدید ایران برای دور زدن تحریم ها

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: جمهوری اسلامی راه کارها و شگردهای جدیدی برای دور زدن تحریم های آمریکا دارد و قطعا فشارهای تحریمی نمی تواند مانع از فعالیت از صنعت کشتیرانی کشورمان شود.

خانه ملت؛  علیم یارمحمدی با اشاره به دستور کشور پاناما برای لغو صدور مجوز ثبت پرچم این کشور برای کشتی های مرتبط با ایران، گفت: این اقدام کشور پاناما به علت فشارهای آمریکا برای اعمال و اجرای تحریم علیه جمهوری اسلامی صورت گرفته است، آمریکایی ها به دنبال آن هستند که به حمل و نقل دریایی کشورمان آسیب جدی وارد کند.

روش جدید تحریم آمریکا؛ تحریم‌ها کوچکترین تحرکات را هدف می گیرد

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکا در اعمال تحریم های جدید علیه ایران روش ویژه ای را اجرایی کرده و سیستم تحریمی این کشور، کوچک ترین مسائل را مورد رصد قرار داده و در صورت مغایرت با تحریم ها، عاملان آن را مورد فشار قرار می دهد.

پرچم پاناما هدف تحریم های جدید آمریکا؛ کشتی های ایران دیگر با پرچم پاناما تجارت نخواهند کرد

یکی از راه کارهای کشور برای دور زدن تحریم های مرتبط با صنعت کشتیرانی، موضوع اجاره و استفاده از پرچم برخی کشورها مانند کشور پاناما بود، اما در شرایط کنونی آمریکا این بخش ها را شناسایی و تحت فشار قرار داده است
وی گفت: یکی از راه کارهای کشور برای دور زدن تحریم های مرتبط با صنعت کشتیرانی، موضوع اجاره و استفاده از پرچم برخی کشورها مانند کشور پاناما بود، اما در شرایط کنونی آمریکا این بخش ها را شناسایی و تحت فشار قرار داده است.

فعالیت دشوار کشتی های ایرانی در سایه تحریم های آمریکا

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: این موضوع قابل کتمان نیست که تحریم های آمریکا کار را برای فعالیت کشتی های ایرانی سخت کرده و عرصه در این حوزه تنگ شده، از این رو شرایط ویژه نیازمند تمهیدات ویژه است.

بیش از 50 درصد حمل و نقل کالای توسط حمل و نقل دریایی صورت می گیرد

یارمحمدی افزود: بر اساس گزارش ها، بیش از 50 درصد حمل و نقل کالای ایران توسط حمل و نقل دریایی صورت می گیرد، حال با تحریم های جدید، بخشی از انتقال کالا با مشکل مواجه شده است.

شگردهای جدید ایران برای دور زدن تحریم های صنعت کشتیرانی

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: به طور حتم جمهوری اسلامی راه کارها و شگردهای جدیدی برای دور زدن تحریم های آمریکا دارد و قطعا فشارهای تحریمی ایالات متحده نمی تواند مانع از فعالیت از صنعت کشتیرانی کشورمان شود./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تحریم، تحریم اقتصادی، تحریم ها، توسعه صنایع معدنی و دریایی