مقصودی مطرح کرد؛

آمریکا تا کنون بیش از 260 طرح علیه ایران به تصویب رسانده است

حسین مقصودی معتقد است اقدام ترامپ علیه سپاه نشان دهنده تصمیم نابخردانه و عجولانه وی و انتخاب روز پاسدار برای این کار، بیانگر مغرضانه بودن آن است.

خانه ملت؛ حسین مقصودی در واکنش به اقدام ضد ایرانی آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران جزء گروه های تروریستی گفت: مجلس شورای اسلامی این اقدام را محکوم می کند و قطعا مصوباتی خواهیم داشت که به صورت عملیاتی و اجرایی مانند افزایش اعتبار مالی سپاه علاوه بر آنها پیش از این به تصویب رسید، از آنها حمایت شود.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در پی اقدام ترامپ حتی فرماندهان نظامی آمریکا و وزیر دفاع این کشور نیز ابراز نگرانی شدید کردند، اظهار داشت: این موضوع نشان دهنده عملکرد نابخردانه و عجولانه ترامپ بود ضمن اینکه انتخاب این روز یعنی روز پاسدار برای این اقدام نیز بیانگر مغرضانه بودن آن است.

حسین مقصودیآمریکا تا کنون 260 طرح علیه ایران به تصویب رسانده از این رو مجلس نیز با همکاری دولت اقدام به آماده سازی طرح و لوایحی علیه آمریکا خواهد کرد.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه امروز همه مسئولان نظام و حتی فرماندهان ارتش نیز باید به صورت عملی از سپاه حمایت کنند، گفت: سپاه در جریان سیلاب های اخیر بسیار پررنگ حاضر شد و به مردم مناطق سیل زده کمک کرد لذا بیش از پیش در دل ملت ایران جای گرفت.

مقصودی در ادامه با بیان اینکه آمریکا تا کنون بیش از 260 طرح علیه ایران به تصویب رسانده است، یادآور شد: چنانچه مقام معظم رهبری تأکید کردند باید به ندای ولای لبیک بگوییم و با همکاری دولت طرح و لوایحی را آماده کنیم تا اگر این اظهارنظر ترامپ در کنگره آمریکا نیز به تصویب رسید، اقدام عملی خود را آغاز کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: اگر سپاه نبود کشور نبود و این نیرو چنانچه در جنگ نظامی حضور داشت در جنگ های دیگر شامل اقتصادی و فرهنگی نیز حاضر شد و در کنار مردم بود و امروز نیز در جریان بلایای طبیعی با قوت در کنار ملت ایران ایستاده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: این اقدام ترامپ باعث شد کسانی که منتقد سپاه بوده و از آن فاصله داشتند از هر جریان سیاسی دوباره به دامن سپاه باز گردند و همدلی جدیدی میان مسئولان و مردم ایجاد شود لذا ما از سپاه حمایت می کنیم که از بدنه مردم بوده و مردم نیز از بدنه سپاه هستند./

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی