رضایی کرد؛

نیروهای نظامی آمریکا شایسته معرفی به عنوان تروریسم هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران پاسخ قاطعی به آمریکایی ها خواهد داد، گفت: هیچ نهاد و کشوری با ایران ستیزی آمریکا همراهی نخواهد کرد.

خانه‌ملت؛ محمد ابراهیم رضایی آمریکایی‌ها چندین بار در این حوزه گام برداشتند و در دوره‌هایی هم فرماندهان سپاه پاسداران را تحریم کردند اما در سطح بین‌الملل هیچ کس با آنها همراهی نخواهد کرد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی‌ها در درون کشور خود همه ملت ایران را تروریسم تلقی می‌کنند و این برای ما اهمیت ندارد اما اینکه سپاه پاسداران به عنوان مهمترین بخش دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی را در لیست تروریستی قرار دادند قطعا با اقدام متقابل ما رو به رو خواهد شد.

نیروهای نظامی آمریکا شایسته معرفی به عنوان تروریسم هستند

وی افزود: نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان به عنوان جنایتکارترین نیروها مردم افغانستان را می‌کشند و در یمن مجرم هستند و حضورشان در هر نقطه‌ای موجب آسیب به مردم و ملت‌ها شده است، بنابراین شایسته معرفی به عنوان تروریسم هستند.

رضایی یادآور شد: هیچ کشوری در این زمینه با آمریکا همراهی نخواهد کرد، هرچند آمریکایی‌ها برای دامن زدن به دشمنی خود با جمهوری اسلامی از هیچ اقدامی دریغ نکردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکایی‌ها از طریق سازمان های بین‌المللی نتوانستند مواضع خود را پیش ببرند لذا به صورت منفرد تصمیم‌هایی در مورد جمهوری اسلامی اتخاذ کردند که هیچ اثری نخواهد داشت./

 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، استکبارستیزی، تروریستها، روز پاسدار، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صهیونیست