کاظمی بابا حیدر مطر کرد ؛

عظمت و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای جهانیان به اثبات رسیده است

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچ گاه به دنبال تجاوز به خاک کشوری نبوده است بلکه همیشه برای آزادی و استقلال کشورهای مظلوم دنیا گام برداشته است.

 خانه ملت؛ علی کاظمی بابا حیدر به اقدام غیرقانونی ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: داعش و دیگر گروه های تکفیری در منطقه پرورش یافته آمریکا هستند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این گروهک ها در منطقه خاورمیانه ضربات را وارد کرده است و همین مسئله هم سبب نگرانی ترامپ شده بود تا با این اقدام غیرقانونی خود بتواند نسبت به آن شکست هایی که سپاه پاسداران به آنها وارد کرده است درصدد جبران برآید.

وی افزود: در واقع این اقدام غیرقانونی ترامپ بیانگر ذات خبیث آمریکا است و البته از همه مهم تر با این حرکت ترامپ عظمت و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای جهانیان به اثبات رسیده است.

سپاه در مقابل ظالمان جهان ایستادگی می کند

نماینده مردم اردل و فارسان تصریح کرد: ترامپ با این حرکت خود نشان داده است که سپاه پاسداران برای استکبار جهانی و استبداد یک خطر جدی به شمار می رود چرا که این نهاد مردمی و انقلابی هر جایی که ظلمی را مشاهده کند در مقابله با آن با تمام توان ایستادگی خواهد کرد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی ایران همیشه همراه مستضعفان و مظلومانی بوده است که مورد ظلم گروه های تکفیری قرار گرفته اند و ناگفته نماند که بیشترین شهید را هم در مقابله با تروریسم جهانی داشته است اما مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر تمام گروه های تکفیری جهان را برای ایجاد جنگ و نا آرامی بوجود آورده اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچ گاه به دنبال تجاوز به خاک کشوری نبوده 


این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچ گاه به دنبال تجاوز به خاک کشوری نبوده است بلکه همیشه برای آزادی و استقلال کشورهای مظلوم دنیا گام برداشته است.

کاظمی بابا حیدر گفت: ترامپ فکر می کند با این کاری که کرده است اجماع جهانی را علیه سپاه پاسداران بوجود می آورد اما امروز مشاهده کرده است که این انسجام در کشورمان نسبت به اقدام ترامپ بیشتر از همیشه شده است و با این کار خود سپاه را محبوب تر از همیشه کرده است./


 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، روز پاسدار، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صهیونیست ها