گودرزی مطرح کرد؛

معرفی سپاه به عنوان تروریست هدیه آمریکا به نتانیاهو بود

نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه معرفی سپاه به عنوان تروریست هدیه ای از طرف آمریکا به نتانیاهو بود، گفت: حرکت امروز نمایندگان مجلس نشان از جایگاه سپاه در میان مردم و مقبول بودن آن ها دارد.

خانه ملت؛ عباس گودرزی در نشست علنی نوبت عصر روز سه شنبه( 20 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی با بیان اینکه معرفی سپاه به عنوان تروریست هدیه ای از طرف آمریکا به نتانیاهو بود، اما این لقمه گلوگیر خواهد شد، گفت: حرکت امروز نمایندگان مجلس نشان از جایگاه سپاه در میان مردم و مقبول بودن آن ها دارد و البته خونی جدید در رگ های انقلاب تزریق شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس مجلس و معاون اول رئیس جمهور و چند تن از وزرا در پی سیل اخیر به استان لرستان آمدند اما مردم مطالباتی در حوزه سدسازی دارند لذا باید جلسه ای مجزا توسط رئیس مجلس، معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو با هدف دنبال کردن این مطالبات برگزار شود.

وی افزود: تکمیل سد آبسرده و گله رود جزء مطالبات جدی مردم استان لرستان است که باید رقم قابل توجهی برای تکمیل آن ها اختصاص داده شود. سد کُلان جزء حوزه آبریز بروجرد است اما در شهرستان ملایر احداث شده است و به دلیل سوءاستفاده از بی توجهی مسئولان حقآبه کشاورزان بروجرد تخصیص داده نمی شود لذا باید حقآبه کشاورزان محتاج آب تخصیص داده شود.

گودرزی همچنین از سازمان برنامه و بودجه به دلیل تصویب ماده 23 قدردانی کرد و گفت: تصویب این ماده سبب شد تکلیف راه آهن درود- بروجرد- ملایر مشخص شود./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رژیم صهونیستی، سپاه، سپاه پاسداران