سالک مطرح کرد؛

سران سلطه آمریکا و اسرائیل تروریست هستند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ارتش آمریکا تروریست است و اگر آمریکا به حماقت خود ادامه دهد و بر تروریستی بودن سپاه تاکید کند مطمئن باشد که هیچ سرباز آمریکایی در منطقه خواب راحت نخواهد داشت.

 خانه ملت، احمد سالک با اشاره به اینکه آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست تروریست‌ها قرار داده گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ضد ارزشی تروریسم را در کتاب‌های لغت‌نامه و اصطلاحات بررسی کنیم، نشان از یک ظلم و طغیان و تجاوز به حقوق مردمی و الهی در سراسر جهان است.

ملت ایران دست از حمایت سپاه برنمی‌دارند و به آن افتخار می‌کنند همان‌گونه که امام افتخار می‌کرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شاهد این هستیم که آمریکایی‌ها در رابطه با جمهوری اسلامی ایران از قبل از پیروزی انقلاب تاکنون جنایات فراوانی را انجام دادند و اگر بخواهیم به عنوان نمونه یکی از آنها را بگوییم، حمایت آمریکا از صدام، داعش، منافقان و بنی‌صدر است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس افزود: تمام این حمایت‌ها دلیل بر این است که آمریکایی‌ها تروریسم هستند و مطمئن باشند که فواره چون بلند شود عاقبت سرنگون شود و اینگونه نیست که با تروریست دانستن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مولود این انقلاب است و امام به وجود سپاه و بسیج افتخار می‌کردند، بگوییم که دست از سپاه برمی‌داریم.

سران سلطه آمریکا و اسرائیل تروریست هستند

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ملت ایران و نیروهای مسلح پشت سر سپاه است، تصریح کرد: با صراحت می‌گوییم که سلطه و سران سلطه آمریکا و اسرائیل تروریست هستند و ارتش آمریکا نیز تروریست است و مطمئن باشند که اگر این حرکت بخواهد ادامه پیدا کند، هیچ سرباز آمریکایی در منطقه خواب راحت نخواهد داشت./

پایان پیام

 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، اسرائیل، تروریست ها، رژیم صهونیستی، سپاه، سپاه پاسداران