حاجی بابایی مطرح کرد ؛

تروریست خواندن سپاه برای ایران ضرر اقتصادی به همراه ندارد

عضو کمیسیون بودجه مجلس آینده مبهمی را برای قیمت نفت و فروشندگان نفتی با تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا متصور شد و گفت: اقتصاد و نفت ایران از این تصمیم متضرر نخواهد شد.

 خانه ملت ؛ حمیدرضا حاجی بابایی درخصوص سرنوشت قیمت نفت پس از ماجراجویی‌ها و دیوانگی‌های ترامپ همچون گنجاندن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی گفت: این اقدام ترامپ کاملا سیاسی و تبلیغاتی با هدف پشتیبانی از رژیم صهیونیستی است چراکه این اقدام در هیچ شرایطی مورد پذیرش دنیا، کارشناسان بین‌المللی و مردم خود آمریکا نیست و تاکنون هیچ کس ارتش یک کشور را تروریست اعلام نکرده است.

تروریست خواندن سپاه برای ایران ضرر اقتصادی به همراه ندارد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تروریست خواندن سپاه برای ایران ضرر اقتصادی به همراه ندارد، افزود: با توجه به وضعیت پیش آمده برای ایران و تمام تحریم‌های صورت گرفته، به نظر نمی‌رسد قیمت فروش نفت پایین‌تر برود اما زیان این تصمیم دامن خود امریکا را خواهد گرفت.

تروریست خواندن سپاه در فروش و قیمت نفت آمریکا مشکل ایجاد خواهد کرد

وی ادامه داد: آمریکا بیشترین منافع نفتی خود را از غرب آسیا دارد و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ترامپ در منطقه هدف‌های مختلفی همچون زمینه‌سازی برای افزایش درآمدهای نفتی امریکا را دنبال می‌کنند که با مصوبه مجلس شورای اسلامی تروریسم اعلام خواهند شد لذا با این اقدام ترامپ برای آن‌ها در فروش و قیمت نفت مشکل ایجاد می شود.

با توجه به تروریست خواندن سپاه قیمت نفت و فروشندگان نفت، آینده مبهمی خواهند داشت

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی با اعتقاد به اینکه با توجه به این وضعیت قیمت نفت و فروشندگان نفت، آینده مبهمی خواهند داشت چراکه افزایش قیمت نفت آمریکا و اروپا را نیز تهدید می کند، اضافه کرد: آنچه که برای ایران اتفاق خواهد افتاد سودآور است چراکه افزایش قیمت نفت به اقتصاد کمک می‌کند و کاهش میزان فروش نفت ضرری به دنبال نخواهد داشت و ایران این کاهش را تجربه کرده است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد نفتی، تروریست ها، سپاه، سپاه پاسداران