علی گلمرادی مطرح کرد ؛

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خارچشم دشمنان ایران اسلامی است

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای دفاع از مظلومان جهان سینه خود را سپر می کند و هیچ گاه هم به دنبال تجاوز به خاک کشوری نبوده است.

خانه ملت؛ علی گلمرادی به اقدام غیرقانونی ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی ایران همیشه در کنار مستضعفان و مظلومانی بوده است که مورد ظلم گروه های تکفیری قرار گرفته اند و البته بیشترین شهید را هم در مقابله با تروریسم جهانی داشته است.

وی افزود: اما کشورهای اروپایی و آمریکا که ادعا کننده دفاع از حقوق بشر و همچنین مقابله کننده با تروریست ها هستند؛گروه های تکفیری را برای ایجاد نا آرامی در سراسرجهان بوجود می آورند .

ترامپ یک دیوانه است

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای دفاع از مظلومان جهان سینه خود را سپر می کند و هیچ گاه هم به دنبال تجاوز به خاک کشوری نبوده است.

نماینده مردم ماهشهر،هندیجان و امیدیه اظهار کرد: ترامپ یک دیوانه است که مکررا تصمیمات بچه گانه خود را در معرض جهانیان می گذارد تا دیوانگی خود را به همه ثابت کند؛ متاسفانه این حرکت رئیس جمهور آمریکا غیرعاقلانه است چرا که نهادی را در لیست تروریست ها قرار داده است که همه تلاشش برای مبارزه با تروریسم است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خارچشم دشمنان ایران اسلامی است

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: ترامپ همه این کارها و فعالیت ها را برای راضی کردن و درواقع خوش خدمتی کردن به نتانیاهو انجام می دهد اما نمی داند که با این تصمیمات غلط خود چهره پلیدش را نزد جهانیان واضح تر می کند.

گلمرادی به محبوبیت سپاه در بین مردم کشورمان و همچنین مظلومان عالم اشاره و تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خارچشم دشمنان ایران اسلامی است و قطعا این حرکت ترامپ سبب محبوبیت روز افزون این نهاد انقلابی در بین ملت ایران و همچنین مظلومان سراسر جهان شده است./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی