جاسمی مطرح کرد ؛

آمریکا هیچ گونه اقدامی علیه سپاه نمی تواند انجام دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سپاه در کنار سایر نیروهای نظامی کشور از بطن ملت ایران اسلامی است و آمریکا هیچ گونه اقدامی علیه سپاه نمی تواند انجام دهد.

 خانه ملت؛ قاسم جاسمی در خصوص واکنش‌های صورت گرفته به تحریم سپاه در داخل کشور، اظهار داشت: آمریکایی‌ها تصور می‌کردند اقدام نابخردانه‌ای که اخیرا علیه سپاه انجام دادند، سبب انشقاق و چند دستگی در بین مردم و گروه های سیاسی کشور ما می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پس از اقدام آمریکا علیه سپاه، شاهد بودیم که در مجلس که عصاره فضائل ملت هستند، همه نمایندگان با لباس پاسداری حضور پیدا کردند تا مشتی بر دهان یاوه گویان آمریکایی بزنند، همچنین مردم و اقشار مختلف نیز واکنش جدی به این موضوع داشتند.

وی با بیان اینکه تا زمانی که جان در بدن داریم در مقابل زیاده خواهی های آمریکا می‌ایستیم، افزود: آمریکایی‌ها گمان نکنند که سپاه پاسداران انقلاب یک گروه میلیتاریستی و تنها متعلق به یک دولت است؛ سپاه در کنار سایر نیروهای نظامی کشور از بطن ملت ایران اسلامی است و آمریکا هیچ گونه اقدامی علیه سپاه نمی‌تواند انجام دهد.

جاسمی ادامه داد: این اقدام نابخردانه باعث شد تا اگر اقدام عملیاتی صورت گیرد، کل منطقه و کل جهان برای آمریکایی‌ها ناامن شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس بیانیه شورایعالی امنیت ملی فرماندهی ارتش آمریکا در منطقه غرب آسیا را جز گروه های تروریستی قرار داد و امیدواریم از این تهدیدی که دشمنان برای کشور ایجاد کرده‌اند بتوانیم فرصت مناسبی را ایجاد کنیم./

 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، تروریست ها، رژیم صهیونیستی، سپاه