نجفی خوشرودی مطرح کرد ؛

اقدام آمریکا تهدیدی علیه صلح و امنیت بین المللی است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تروریسم خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از سوی آمریکا، می تواند بی نظمی و آنارشیزم را در عرصه بین المللی تشدید کند.

 خانه‌ملت؛ علی نجفی خوشرودی در خصوص اقدام مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه ارتش آمریکا را به عنوان تروریست بشناسد، اظهار داشت: حق متقابل جمهوری اسلامی ایران هست که اقدامات خود را در مقابل آمریک انجام دهد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این اقدام دولت آمریکا مبنی بر تروریسم خواندن سپاه، نقض مقررات بین‌المللی است.

وی ضمن انتقاد از اقدام آمریکا برای تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افزود: اقدام آمریکا تهدیدی علیه صلح و امنیت بین‌المللی است و می توان آن را ماجراجویانه توصیف کرد.

نجفی خوشرودی با اشاره به نتایج اقدام خصمانه آمریکا، اداکه داد: تروریسم خواندن نیروی نظامی کشوری دیگر از سوی آمریکا، می‌تواند بی‌نظمی و آنارشیزم را در عرصه بین‌المللی تشدید کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبار آمریکا با اقدام این کشور علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در عرصه بین المللی به چالش کشیده می‌شود./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی