صفاری نطنزی مطرح کرد ؛

اسرائیل نمی تواند بر کرانه باختری و بلندی های جولان مسلط شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ادعای تصاحب کرانه باختری و بلندی های جولان تحت عنوان سرزمین دولت خودخوانده اسرائیل صرفا سیاسی بوده و امکان آن به لحاظ بین المللی وجود ندارد.

 خانه ملت؛ مرتضی صفاری نطنزی در پی انتخاب مجدد نتانیاهو به عنوان نخست وزیر رژیم صهیونیستی و امکان تصاحب کرانه باختری طبق وعده های انتخاباتی وی، گفت: اینگونه شعارها و وعده ها صرفا برای پیروزی در انتخابات بوده است و اسرائیل نمی تواند بر کرانه باختری و بلندی های جولان مسلط شود.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نمی تواند یکطرفه برخی مناطق فلسطین را به سرزمین های اشغالی اضافه کند، عنوان کرد: مردم فلسطین از ابتدای سال گذشته به خاطر سرزمین خود راهپیمایی های بسیاری تحت عنوان راهپیمایی روز بازگشت داشته اند، از این رو اجازه نخواهند داد تا قسمت دیگری از خاک سرزمینشان به دست اسرائیلی ها بیفتد.

بلندی‌های جولان و کرانه باختری صرفا به صورت سیاسی تحت کنترل رژیم صهیونیستی بوده و مجامع بین‌المللی اجازه تصاحب آن را به اسرائیل نخواهند داد.
وی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال بزرگ تر کردن نقشه خیالی خود است، عنوان کرد: در حال حاضر جولان تحت کنترل آنها است اما به صورت قانونی مجامع بین المللی و سازمان ملل این کنترل را به رسمیت نشناخته و جولان را تحت مالکیت رژیم صهیونیستی نمی داند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به بازپس گیری خاک لبنان توسط نیروهای حزب الله از اسرائیلی ها، خاطرنشان کرد: سوری ها و فلسطینی ها نیز در آینده نزدیک سرزمین خود را از اسرائیل پس خواهند گرفت و حاکمیت رژیم صهیونیستی بر نواحی جولان و کرانه باختری صرفا یک کار سیاسی است./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، دولت صهیونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست