بابایی صالح مطرح کرد ؛

تصویب طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از تصویب طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان در این کمیسیون خبر داد.

 خانه ملت؛ روح الله بابایی صالح در تشریح دستورکار نشست امروز یکشنبه(25فروردین ماه) کمیسیون متبوعش مجلس، گفت: در نشست امروز طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان با حضور مسئولان مربوطه و نمایندگان پیشنهاد دهنده این طرح مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست نمایندگان موافق و مخالف این طرح به بحث و گفت و گو پرداختند و در نهایت به این جمع‌بندی رسیدند که این اقدام اثرگذاری در جهت ارتقاء جایگاه جوانان و تسریع روند رسیدگی به امور و رفع چالش‌های مربوط به سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت در این حوزه خواهد بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دیوان محاسبات و نمایندگان پیشنهاددهنده این طرح در این نشست حضور داشتند./
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، جوانان